Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt bosszúból csinálja a...

Ezt bosszúból csinálja a munkatársam?

Figyelt kérdés
Három hónapja dolgozom ennél a cégnél, és összesen hárman látjuk el ezt a munkakört váltásban. A program úgy alakúl, hogy 2munkanap, 1 nap szabad, vagy akár 2hét az 1héttel,szóval átlagosan 20-21 napot dolgozunk havonta. Eleinte flexibilis volt a program, mert meg tudtuk beszélni, hogy kinek mikor kell szabadnap. Mivel én endometriózisban szenvedek, mindig úgy kértem a szabadnapot, hogy abban a bizonyos időszakban 2nap pihenhessek. Ezzel nem is volt gond, eleinte megértőek voltak a kollégák, de múlthónapban egy héttel előre szóltam, hogy mikor lesz szabadnapra szükségem, mert kirándulást szerveztünk a családdal. Sajnos a kirándulás előtti estén a munkatársam motorbalesetet szenvedett, és megkértek, hogy menjek helyette dolgozni 4-5napot. Mivel már jóval előtte megbeszéltük a kirándulást nem mondhattam le, és emiatt megharagudtak. Végülis nem sérült meg nagyon a kolléga, és mankóval be tudott menni dolgozni, de mégis duzzog azóta. Nem mondja, hogy mi baja, alig beszél velem, de szerintem egyértelmü. Azóta dacból végigdolgozta az utóbbi 34 napot, és nem engedett hogy én is pénzt keressek, mert nem akart szabadnapot kivenni. Az utóbbi hónapban csupán 10 napot dologztam amikor a harmadik kolléga volt szabad, és igy alig lesz fizetésem. A főnökhöz nem mehetek panaszt tenni, mert azt mondja, hogy azért vagyunk hárman, hogy megeggyezzünk egymás között, őt nem érdekli hogy kinek adja a fizetést, csak a munka legyen ellátva.

2020. aug. 18. 12:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%

És akkor? Ha kezét-lábát, szeme világát veszti, akkor is átlépsz rajta, csak mert ő a felelős?!

Tudod, nekem az a véleményem, hogy egy srácról beszélünk, aki neked már az elején sem volt szimpatikus, vagy épp ellenkezőleg, elérhetetlen volt számodra.

2020. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
#21 hátborzongató amit írsz. Valóban nagyon tetszett, és szimpatikus volt eleinte a srác, de látszólag nem érdektelen voltam számára. Természetesen ezt elfogadtam és semmi köze ahhoz, hogy nem mentem helyette dolgozni.
2020. aug. 18. 15:41
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés egy hatalmas kamu.
2020. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, Te addig nyühölődsz itt, amíg a neked megfelelő választ nem kapod meg. Akkor én megírom: Fasza gyerek vagy, de sem a mostani, sem a jövőbeni kollégáidtól (ha ilyen a kollegialitásod) jó szót, segítséget, barátságot nem kapsz.
2020. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
92%
Jól gondolom azt, hogy csak annyit tudtál motorbalesetet történt? És erre mondtál nemet. Szóval nem tudtad, csak a motorjával bohóckodott, tehát végülis mindegy, ez utólag már eső után köpönyeg, ezzel nem védekezhetsz utólag, mert akkor sem mondod le a szabid, ha őt vétlen a balesetben.
2020. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétan nem tudtam, de boritékolható volt előbb-utóbb. Az ilyenek mind így járnak végül.
2020. aug. 18. 18:16
 27/28 anonim ***** válasza:
96%

Ez kezd egy brazil szappanoperára hasonlítani...

A csúnyácska, új munkatársnőnek tetszik a főnök jóképű, macsó fia a porcelángyárban, de a fiú észre sem veszi. A lány 3 hónapig bármit csinál, a srác átnéz rajta, mígnem aztán a gyereket baleset éri, de a lány két botot sem tesz arrébb, hogy segítse a nagyképű fiút, helyette kárörvendően irkál a Cancún-i gyakorin :D

Csak elő ne kerüljön az elveszettnek hitt ikertesó...

2020. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
30%

Nekem tetszik a hozzáállásod, hogy nem engeded magad ide-oda rángatni holmi balesett miatt.

Nem tudom elhinni, hogy jól érezted magadat a szabadságodon. Kemény nő vagy.

2020. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!