Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek menjek el kamiomozni?

Szerintetek menjek el kamiomozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy màr hónapok óta ezen rágom magam,hogy menjek e el megcsinálni a kamionos jogsit és csináljam nemzetközibe.


Többször átgondoltam mit akarok az életbe, egy házat, kocsit, motort, igazából külföldön szeretnék élni,szóval kéne egy nagyobb kezdőtőke.


Akárhogy

számolok,Magyarországon magyar fizetésből soha a büdös életben nem lesz házam. Míg kamionozással szerintem alaphangon eltudnék tenni 500 ezer forintot egy hónapba.


Azt hozzákell tennem,hogy nem is a pénz,ami igazán vonz,hanem a vezetés,ez az életforma. Csak félek,hogy sose lesz családom,se szabadidőm+ elvesztegetem a fiatal èveimet,most vagyok 19 éves.


Szerintetek mit tegyek ? :(



2020. aug. 20. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén?

Én nőként ( 28 vagyok) nem díjaznám ha a párom kamionozna és alig lenne otthon, nincs az a pénz ami pótolja.

De ha neked ez a vágyad akkor menj. Később ráérsz ezen gondolkodni. Kell hozzá " fizikum" , hogy bírd majd a vezetést stb. Ülőmunkás betegségek is lesznek

2020. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz nyelveket, vagy legalább a középszintnél jobban angolul?

Mert ez a legfontosabb, mivel a "kamionozás" nem csak a vezetésből áll. Az úton adódó problémákat neked kell tudni megoldani és az millióféle lehet.

Én nagyon javasolnám, hogy amint tudsz, azonnal menj külföldre, mert aki már 19 évesen nem látja itthon a lehetőségeket, annak nem itt van a helye. Mondjuk én a Magyarországon élő kamionosokat sem láttam nyomorogni, de nyilván nem egy körben mozgunk.

2020. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen èn is ettől félek,hogy sose lesz olyan barátnőm,aki ezt eltűri.

De igazából csak pár évig csinálnám,amíg elérném a céljaim.


Az angol bőven megy középszinten, a németet most akarom elkezdeni tanulni kb. a nulláról, de elszánt vagyok ezt illetően.


Mindenképpen külföldbe gondolkozok!

2020. aug. 20. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé fiatal vagy ahhoz, hogy kamionozással időben rendbe hozd az életed, megvalósítsad az álmaid tetemes részét. Párt keresni ráérsz a húszas éveid második felében is, még mindig lesz időd a családalapítás is.
2020. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj és vágj bele. 19 évesen pont ennek van itt az ideje . A komoly kapcsolaton meg a családon majd ráérsz akkor gondolkodni ha ez aktuális lesz. Addig gyűjtsd a pénzt arra amit szeretnél.
2020. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Menj el furgonosnak ott megtanulsz egyes mást,aztán jöhet a kamion.

Csak majd amikor furgonozol nézd meg hogy bírod a magányt?

Én azt hittem hogy bírom de nem.

2020. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!