Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnéd, hogy a gyereked...

Szeretnéd, hogy a gyereked (majd) azt dolgozza amit te?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy akár úgy, hogy fix azt amit te, mert te nyugdíjba mész, és lehetőség lenne arra, hogy őt tegyék a helyedre, vagy akár úgy, hogy valahol teljesen máshol dolgozna, de a foglalkozása ugyanaz lenne, mint neked.


Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

Illetve mit/hol dolgozol?


2020. aug. 22. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gyerekem, de ha valami csoda folytán lenne, akkor sem szeretném.

Találja meg a maga útját. Ha azon a területen akar dolgozni, hát tegye, ha másol akkor azt.

2020. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten nem szeretném majd. Én azt szeretném, hogy azzal foglalkozzon, amiben igazán örömét leli.
2020. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Simán be tudnám tanítani és profin kiképezni, de ha valami nem való neki, távol áll a személyiségétől, más típus, és saját magát szolgáltatná ki a tisztaságával egy olyan közegbe ami a taposásról és annak kivédéséről szól jó részt, annak nem teszem ki a gyerekemet, még akkor sem ha 3x-osát tudná keresni annak mint amit a korosztálya.
2020. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Örülnék neki ha eben találná meg magát, mert ebben tudok neki segíteni.
2020. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha o is akarja.

Nalunk apam eroltette ram a gyerekkori almat. Hat nem csoda hogy 15 eve nem dolgoztam a szakmamban.

2020. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Ha lenne gyerekem azt akarnám, hogy többre legyen hivatott nálam és legfőképpen, ne adja fel az álmot, azt ami lenni szeretne! Én feladtam..

2020. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Alapból tényleg a saját útját találja meg, de én azért nem örülnék neki, mert amit csinálok nagyon stresszes és hosszútávon nem fenntartható.
2020. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Gyereket sem szeretnék, nemhogy még azt végezze, amit én...
2020. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem, de ha lenne, akkor olyan munkája legyen, amivel jól érzi magát. Mindegy hogy az ugyanaz, mint az enyém vagy más.

Anyám pedagógus, ő viszont csalódott, úgyhogy megmondta nekünk, hogy az unokája sem lehet pedagógus.

2020. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem feltétlenül. Ha neki tetszik az amit én csinálok, akkor természetesen igen, de semmiképp se erőltetném rá hogy te most ez legyél ha felnősz.
2020. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!