Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy másik városban munkát...

Egy másik városban munkát találni helyi lakcím nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy közeli városba (60km) költözni és ott dolgozni. Viszont amiatt hátrányom származik, hogy nem helyi vagyok. De munkahely nélkül nem költöznék el úgy, hogy kitudja, mikor találok újból megfelelő munkát.


Ebben az esetben mi a legoptimálisabb? Nem nagyon maradnék már ebben a városban


2020. aug. 22. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod rá az önéletrajzodra a címedet.
2020. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak lakcímkártyát kérni tőled. Ha érdeklődnek irántad és kérdezik, hogy odatudsz e költözni etc, akkor mondod, hogy ideiglenesen tudsz rokonnál lakni, utána odaköltözöl.
2020. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MancsWolf ***** válasza:

Semmi gond nem lesz belőle.

Párom mikor hozzám költözött 260km ről 4 hónapig nem volt itt lakcíme míg el nem költöztünk közös albérletbe. Dolgozni ugyanúgy dolgozott ahol én. Cégeket nem érdekli hol van a lakcím (neki értelem szerűen az volt ahonnan jött. ) Egyetlen hátránya hogy az adott településen csak sürgősségi orvosi ellátást kaphatsz lakcím nélkül. Háziorvosi/szakrendelés nem.

2020. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot. Interjún rákérdeztek, mondtam hogy tervezek költözni ha érdemes, felvettek
2020. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!