Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan munkahelyről, ahol a fizetés elfogadható, a munka nem túl nehéz, a kollégákat ritkán látjátok, tehát nem jelentenek gondot, csak a főnök...az jó sűrűn hisztizik?

Figyelt kérdés

Mert olyan a természete.

Jártatok már ilyen cipőben? Mit léptetek?



2020. aug. 23. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Maradtam.

Annyi a kulombseg hogy a kollegak jofejek, es tobbseg legalabb haver szinten van.

2020. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez megint az alapítványi iskola?
2020. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is volt pár ilyen vezetőm. Az egyiket kirúgták, a másik meg engem rugatott ki:D


Ha toleráltó, akkor próbálj a kedvében járni, ha nagyon rossz akkor esetleg jobban megéri váltani, mert sok kárt tudnak okozni. Nekem pl a volt főnököm csomó egyéb feladatot rakott rám, ezért abban a hónapban nem lehetett a standard KPIokkal mérni a munkám. Nekem magyarázkodott, hogy persze, az egyéb dolgok, aztán a felsővezetőkhöz meg szaladt, hogy nézzék meg, nem dolgozok semmit és ki is raktak 1nhónapnután, mikor ő keverte így a kártyákat... Ha nekednis ilyen a vezető, akkor jobb elkezdeni keresgélni, amúgy meg próbálj megfelelni neki és elengedni néhány feszültséget, amit ő okoz.

2020. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Nem, ez nem oktatási terület.

3: A Te esetedben az illető a sima hisztisből már átcsúszik a "legszívesebben megverném, akkora gci" kategóriába.

2020. aug. 23. 13:21
 5/8 A kérdező kommentje:

3:Meglehet, az illető egy haverjának készített helyet.

Vagy egy barátnőnek.

2020. aug. 23. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Nem, az új vezető hozott magával embereket és túl sokan voltunk, el lett tervezve a headcount... :)
2020. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Egyébként ez egy managerképzőn oktatott technika: adj a célszemélynek egyszerre két feladatot, amelyekkel párhuzamosan képtelenség foglalkozni. Aztán ha az "A" feladatot teljesítette, akkor a "B"-t kéred számon rajta, vagy fordítva. A lényeg, hogy lesz mire hivatkozni, hogy nem végezte el a kiadott munkát és erre hivatkozva jöhet a kirúgás.
2020. aug. 23. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ezt meg én nem tudtam. :) Nem számít, én örülök, hogy nem kell már vele dolgoznom.
2020. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!