Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi van ha nem kezdek a munkahe...

Mi van ha nem kezdek a munkahelyen, de meglett beszélve?

Figyelt kérdés
Közvetítői irodában kötöttünk szerződést, de akkor még nem néztem meg a közlekedést. Tőlem 30 km-re van + a varosi közlekedés. Sajnos nem onnan megy a belvárosi busz amivel időben beérnék, hanem negyed órával arréb, és a tavolsagi busz kb 20 perccel er be hamarabb, ha beér időben. Így sajnos nem tudok elvállalni, mert a busz ami onnan indulna, késnék a munkahelyről kb 7 percet mindig. Ha nem megyek be és hívnak, mondom, h megsem vallalom lesz vmi?
2020. aug. 23. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vázold fel nekik is a fenti helyzetet
2020. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
...egyébként max annyi, hogy simán kirúgnak.
2020. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kirugnak de meg nem is kezdtem? Ha tudtam volna, h ilyen sz@r helyen van, nem is érdekőltem volna.
2020. aug. 23. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tudtam volna, h ilyen sz@r helyen van, nem is érdekőltem volna"


Ezért kellett volne még jelentkezés ELŐTT utánanézni

Mért nem nézted meg előbb a közléekedést? Nem az ő hibájuk.

Van munkaszerződés?

Ha nincs, akkor nem is lesz.


Egyébként honnan hová lenne a dolog?

2020. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd fel a céget és a közvetítőt és szólj nekik. Nem ajánlom semmiképp sem, hogy ne menj el úgy, hogy nem szólsz mert akkor egyszerre 2 cég fog feketelistára tenni. Viszont ha megértőek a cégnél lehet el tudják fogadni azt a 10 perces késést is.
2020. aug. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem írtál alá semmit, akkor nincs gond, beszóls és kész. Ha igen, akkor majd papírozgattok egy kicsit.

Nálunk pont ezért van, hogy az ilyen egybites dolgozók kb. minden papírt első nap reggelén töltenek ki. Egy csomó felesleges papírmunkát meg lehet spórolni

2020. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!