Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bemenjek ma rákérdezni,...

Bemenjek ma rákérdezni, olvasták-e az önéletrajzomat, ha csak tegnap adtam le?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlott be, azt mondta a boltvezető, hogy vigyek be egy önéletrajzot. Bevittem, a tulajdonosnak adtam oda, mert a boltvezető elfoglalt volt (ruhaüzlet). Az ismerősöm most mondta, hogy ma bemehetnék megkérdezni külön a boltvezetőt, hogy akkor az önéletrajzomat látta? Nem nyomulás ez? Ne várjak egy napot még? Amúgy van egy új lány náluk, aki nemrég lehet ott, mert gyakran járok el azelőtt a bolt előtt, és még sosem láttam, de konkrétan sehol nincs kihirdetve, hogy ők keresnek eladót.
2020. aug. 27. 15:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen az elérhetőségeim (email, telefon) szerepelnek az önéletrajzomban. Nem tudom eldönteni, hogy akkor bemenjek-e erőszakoskodni, vagy hagyjam, hátha keresnek majd.
2020. aug. 27. 15:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be! Tapasztalataim szerint sok helyen akar hetek is eltelhetnek, mire behivnak interjura, ne zaklasd oket, jelentkezni fognak. Hiaba ajanlottak be, az is lehet, hogy nincs jelenleg szabad pozicio naluk, de ha korrektek, akkor errol is tajekoztatni fognak telefonban.
2020. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elvileg az ismerősömnek annyit mondott a boltvezető (engem is ismer, dolgoztam egy helyen, ahová gyakran járt be, sokat beszélgettünk), hogy adjak be egy önéletrajzot, és megnézi, mit tud tenni. De mondom, van ott egy új lány, akit még sosem láttam, szerintem nem is idevalósi, nem tudom, hogy őt felvették-e végleges pozícióba, vagy csak próbaidőn van.
2020. aug. 27. 15:38
 4/12 A kérdező kommentje:
Arra akartam kilyukadni, hogy lehet, hogy a próbaidőt mindenképpen letöltetik vele (fogalmam sincs, mennyi idő lehet), addig meg úgysem fognak jelezni nekem...
2020. aug. 27. 15:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden 2. helyre keresnek eladot .en nem értem ezt a remegést
2020. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Remegek, mert itt nálunk kb falun semmi álláslehetőség nincs, annyi esélyem van bejutni egy normálisan fizető helyre, mint eljutni 10 ezer forintból Tibetbe...Fél éve nincs munkám, csak ilyen fusimunkákból tengődök, nagyon kell egy olyan hely, ahol fixen dolgozhatok, és nem akarom elrontani azzal, hogy erőszakosan nyomom magamat az arcukba.
2020. aug. 27. 15:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Másik hely ahová mehetnék, olyan, hogy az összes dolgozót fel akarja próbálni a főnök, én meg a szexuális zaklatásból köszi, de nem kérek. Ez jobb hely lenne, sz@r fizetésért, de normális(abb) főnökkel. Úgyhogy igen, nagyon rá vagyok remegve. Meg az ismerősöm renoméját sem szeretném csorbítani, hogy na, beajánlotta ezt a szerencsétlent, az meg még arra se volt képes, hogy lépjen valamit, biztos megbízhatatlan, nem is akar dolgozni, stb
2020. aug. 27. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ott elmesz dolgozni akkor plane nem lesz eselyed felepiteni vmit. Elveszi az idöd. Gondolom naponta este 18 ig plusz szombat egyig.

Es ha 5 ev mulva megszünik ugyanott fogsz tartani mint most es semmivel nem elörebb.


Csak irtam. Csak ugy.

2020. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En uzletvezetokent tokon szurnam magam, ha az ajtomban kapalozna a leendo kollega, hogy mivan mar?! Miutan konstatalnam, hogy megint a lekvar tette el a nagymamat, erzekeny bucsut vennek tole.
2020. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy majd ez lesz a baj, hogy nyomulok, hogy na, vegyetek már fel, hát mi van, itt vagyok, hahó! A másik, hogy ja, itt nem fogok tudni egyről a kettőre haladni, de Pesten is éltem évekig, és ott se haladtam semennyit. Annyi, hogy két évig folyamatosan fix munkám volt, havi 2 szabadnappal, vagy annyival se, a bérlet, a rezsi, meg az albérleti díj felemésztette minden pénzem. Ennek a boltnak eredetileg egy hetet akartam adni, hogy rákérdezzek, mi újság, de most a zaklatás miatt (menj be MA, kérdezd meg, mi van, olvasták-e, egyáltalán a boltvezetőhöz eljutott-e) összezavarodtam, kellemetlenül érzem magam. Soha többet nem foglalkozom olyan álláslehetőséggel, amit így ajánlanak. Majd megoldom magam...
2020. aug. 27. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!