Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy önéletrajzba mennyire...

Egy önéletrajzba mennyire fontos egy kép?

Figyelt kérdés
Megírtam az önéletrajzom informatika munkakörben szeretnék jelentkezni állami helyre mennyire nézik meg a képet és mennyire az önéletrajzot magát?

2020. aug. 16. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kép azért jó, mert jobban emlékszik rád, és egy személyes beszélgetés után hamarább beugrik neki, hogy milyen volt az első benyomás.

Ha nem nagyon ciki a fotó (10 éves, csücsörítős, koszos pólóban, fürdőben szelfi), akkor nem ez fog számítani.

2020. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szemem ál hülyén a képen azért nem akartam
2020. aug. 16. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Képet akkor kell csatolni, ha külön kérik, amúgy meg nem szükséges. Egy jó fotó mutatja, hogy felkészült pályázó vagy és lesz egy képe az interjúztatónak hogy kit keressen a recepción. Viszont ha nem megfelelő fotóval pályázol az diszkriminációra adhat okot, akkor inkább ne rakj bele semmit.


Kérdezz meg pár barátot, hogy milyen a kép. Én volt, hogy HResként kitöröltem a jelölt képét mert alapból mobillal csinált fotó volt és félig belepislogott. Előnytelen volt róla kép, inkább jobbnak láttam eltűntetni.

2020. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Jobb, ha van. Olyat is szoktak a HR-esek, hogy van kép/nincs kép alapján döntenek.
2020. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy képet de egy picit hunyoritok rajta de na meg így mondhatni nézek is ki rajta valahogy szemüvegben
2020. aug. 16. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tedd 4x4cm-es méretben max az önéletrajzba...adsz is meg nem is;)

Másrészt, ha lakatos a neved például véletlen vagy hasonló s nincs fotód, meg se nézik lapod...

2020. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem lakatos meg véletlenül se
2020. aug. 16. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Példa volt az érthetőség kedvéért..., de írhatok zsidó nevet is akár vagy bármilyent...
2020. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!