Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyen munkahelyet ne is írjak...

Ilyen munkahelyet ne is írjak inkább az önéletrajzomba bele?

Figyelt kérdés
A volt munkahelyemen a munkásságom véget ért mikor elkezdödött a korona mizéria, és ugyan nem kaptam ajánlólevelet sem, de ugye ott dolgoztam, és eléggé egy gáz hely volt, ahol sok problémám adódott mind a kollégákkal és a feleteseimmel. Merjem bevállalni az önéletrajzomba, vagy kamuzzak?

2020. jún. 16. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha végeztél ott olyan tevékenységet, ami által hasznos szakmai tapasztalatokra tettél szert, akkor beleírhatod, mert arra kíváncsiak.
2020. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szobadfiu voltam, es voltak ott kemeny dolgok a munkahelyen nem tudom jo otlet beleirni. Rossz szajizzel mentem onnan el es valtak el tolem
2020. jún. 16. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De nem erted h kutya nem fog utanna nezni h mi volt veled ott az szamit h lassak h valamilyen tapasztalatod van.
2020. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor jo nem ez volt az elso csak most igy jott ki sajnos
2020. jún. 16. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy a 3-as írja. Ha amúgy jól cseng a cég neve, simán írd be, ez önmagában jó ajánlólevél. Más nem nagyon érdekes. Ha konkrét ajánlást akarnak, akkor minden esetben a jelentkezőn keresztül intézik.
2020. jún. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!