Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy lazán viselkedni,a száját jártatni van idő a munka folyamatot elsajátítani már kevésbé?

Figyelt kérdés

A ti munkahelyeteken is van ilyen?

Kezdetben szaladozott a telefonjával,videókat nézett,zenét hallgatott és jött oda mutogatni vagy csináltam valamit és mesélte a saját hülyeségeit és megjegyezte nem vagyok képben, nem hallom amit mond.Idővel visszavett ebből de a tudása hát az még fejlődhetne...


2020. aug. 28. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Pont, hogy ő tud valamit. Ugyanúgy kap fizetést, mint te, csak fele annyit dolgozik érte.
2020. aug. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Persze van ilyen mindenhol.

Észreveszem, de nem foglalkozok vele. Amíg engem nem hátráltat, addig felőlem azt csinál amit akar. Ha valóban nem csinál semmit vagy nem fejlődik, akkor előbb utóbb szemet szúr másnak is. Majd helyre teszi akinek ez a dolga.

Egy munkahelyen volt egy kolléganőm szeretett úgy csinálni, mint aki dolgozik...aztán párszor kaptunk lecseszést közösen, mert a kettőnk munkája nem tett ki két emberét...szépen csendben tudomásul vette, ahogy én is. Aztán mikor elment a főnök leültettem és megmondtam neki, ha még egy ilyen előfordul, hogy nem szól ,hogy ez miatta történt akkor szólok a főnöknek, hogy ne osszon be vele egyszerre.

Ennyi...egy ideig működik, aztán időnként újra kellett a csajnak szólni.

Valahogy így van összerakva...

De munkatársaknak nem mószerolgatom, mert ha én látom, más is, hogy milyen.

Mindig ki szokott bukni az ilyen. És jobb ebből kimaradni.

2020. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, hogy mennyire zavarna, hogy milyen cégnél dolgozom.

Voltam multinál, egyáltalán nem volt korrekt a vezetőség, a dolgozó embereket csesztették mindenért, azokat akik éjszakás műszakban aludtak (lett volna munkájuk bőven, mi végeztük el) pedig nem, így nem zavart, ha valaki nem dolgozott, hanem "bújkált", mert ilyen vezetők ezt is érdemlik szerintem, később én is ezt csináltam mikor laza pozícióba kerültem.

Most viszont egy kis cégnél dolgozom, ahol nagyon korrekt a főnök és a munkatársak is, ezt viszonzom azzal, hogy dolgozom, akkor is ha nem látnak és tudnék lazsálni. Felvétel van jelenleg és ha bekerülne egy ilyen ember biztos szóvá tenném neki, hogy ez nem az a hely ahol ez megengedhető.

2020. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Jól csinálja a kolléga. Ha jó emberekkel áll le smúzolni, villámgyorsan kisfőnök lehet belőle, aztán onnantól aranyélete van. Dolgozni nem kell, csak színezgeti magának az Excel-táblákat, mégis kap fizetést.
2020. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kolléganőm, aki részmunkaidőben dolgozott a gyereke mellett. A gyerek tartósan beteg, tolószékes. Nagyon sajnáltam őket, de az anyuka borzasztó, mit meg nem engedett magának. A 4 órában állandóan elmászkált vihogni, traccsolni, szinte mindent én csináltam, és dolgozhattam segítség nélkül. Ha szóltam neki, akkor még én voltam leugatva, hogy ne bántsam mert beteg a gyereke. Ha vele raktak párba dolgozni valakit, sosem volt meg a meló. Többen panaszkodtak rá, de sajnálták ahhoz, hogy szóljanak a főnöknek.
2020. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lapát, még próbaidő alatt. Volt már ilyen nálunk is.
2020. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen minden munkahelyen. Aztán van, ahol a főnök engedi, van ahol lapátra teszi.

Tapasztalataim szerint az állami intézményekre jellemzőbb, ahol amúgy is protkóval veszik be az embert.

2020. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos engedve van kevesebb valamivel a fizetése,ami nem tetszik neki,de dolgozni se szeret.Kis idő elteltével eltelítődik vele.Néha úgy tesz mintha dolgozna,elfoglalja magát csip-csup dolgokkal,néha rákapcsol, van,hogy visszavesz,de a tudása egy szinten van.
2020. aug. 29. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha főnök nem keményít be, így is marad. Ha közvetlenül nem akadályozza a munkádat, ne is törődj vele, hajtsd el messzire, ha neked akarná nyomni a hülyeségeit. És tudom, milyen irritáló elviselni, az én irodámban is vannak ilyenek.
2020. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!