Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JAVA-t mennyire nehéz otthonró...

JAVA-t mennyire nehéz otthonról, munka mellett elsajátítani a Junior szintig?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem, a legelején járok de rengeteg fellelhető anyagot találtam ami segít, kérdés hogy későbbiekben is ezt a tudást Junior szintig elérem önfejlesztéssel vagy már tanár segítsége is kell hozzá?

#JAVA önfejlesztés; JAVA nehézség #JAVA önállóan #JAVA interneten
2017. okt. 3. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a könyv van meg:

[link]


Vettem egy Udemy kurzust:

[link]


(Ez most 195 dollár helyett csak 10 dollár, én is ennyiért vettem pár hónapja)


Plusz külföldön egyetemre járok, ahol a javával tanuljuk a programozást, de igazán sok dolgot nem mondanak el a programozással kapcsolatban, kapunk feladatokat amiket megkell csinálnunk és közösen leellenőrizzük plusz válaszolnak a kérdéseinkre.


Programozni megtudsz tanulni magadtól is ... az egyetem azért jó, mert sok más dologra megtanít ami fontos lehet a kariered szepontjából és önállóan vagy nem néznél utána vagy nem is tudnál a létezésükről.

2017. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!