Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenézik a takarítókat, mennyir...

Lenézik a takarítókat, mennyire "ciki" munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg alig találok valami munkát. Legtöbb helnél is elvárnak minimum 1-3 év tapasztalatot. Gyári munkát sajnos nem bírom, nagyon monoton, egyhelyben állástól kikészülök. Árufeltöltést nem nekem találták ki, ezért ott hagytam a fenébe. Takarításon gondolkozok, mert imádok takarítani itthon. Nem tudom miért, de szeretek. Persze nem teljesen professzionálisan, de itthon mégis jobb egy tiszta otthonba jönni. Mennyire nézik le a takarítókat pl egy iskolában (ittmondjuk azt tapasztaltam, hogy becsülik őket, mert mikor én szaksuliban voltan és páran összehaverkodtunk a takartónővel :),tök aranyos volt), plázában, gyárban (bár megfogadtam gyárba többet nem megyek, elég volt a 3 év szenvedés gyakorlaton.)irodában? Elvállalnátok egy ilyen pl. társasházi lépcsőtakarítást 4 órában kevás pénzért de lenne több szabadidőtök? Én személy szerint nem szeretném a fél életemet munka rabságában tölteni, akkor sem ha több pént kapok. Pénz nekem nemhelyettesíti a szabadságot sokszor. Nekem elég lenne egy 4 órás egyserűbb munka mint a takarítás. Még valami mennyire ciki irdobáan tkaarítni? mármint mikor szokás ott takarítani mikor elmentek az irodisták, vagy közben és akkor ott beszélgetnek te meg takarítasz vagyhogy van? Előre is koszii a válaszokat! 20L



2020. aug. 28. 21:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*bocs a hibákért, vacak a billentyűzetem*
2020. aug. 28. 21:03
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik le, főleg ha igényesen csinálod.

Ha házaknál vállalsz maszek takarítást abból elég jól is meglehet élni

2020. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszii. Jelenleg nincsenek nagy terveim, csakilyen apróságok amik nemkerülenk sokba, 4 órás munkávalk is simán meg tudom venni őket. De ha nagyban gondolkodok, akkor max majd gyűjtök pár hónapra azt összejon :D. Mindenképp igényesen csinalnam, takatrítás nekem azért is jo mert levezetném vele a stresszt. Nekem ez vállt berá
2020. aug. 28. 21:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :)
2020. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel semmilyen munkát nem nézek le :) semmilyen munka nem szégyen
2020. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én se csak sokaktól ezt hallani, hogy mennyire cikinek érzik a atakarítokat stb...legalább van valaki aki tisztán tartja a helyet.
2020. aug. 28. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nézik le. Nálunk a cégnél is 2 ember takarít, egy 40+os srác és az anyukája, egy csomót -beszélgetünk, ha összefutunk, ő azt a munkát csinálja, mi meg emezt és ennyi
2020. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jhaj jöhetnél hozzám is takarítani.... 😅


Nekem mindig közel álltak a szívemhez a takinénik, már az iskolában is szerettem őket és most a munkahelyen is mindig váltok velük pár szót. Én mindig nagyon kedves és szorgalmas takarítókat ismertem, és nagyon nagyra becsülöm a munkájukat... én gyűlölök takarítani, viszont a tisztaságot szeretem és tudom, milyen kemény munkával jár mindig rendet és tisztaságot tartani. Úgyhogy az én szememben ez egy fontos munka, amely nélkül nem lennének szép otthonok és irodák, aki lenézi a takarítókat, vagy bármilyen munkát az meg egy szar ember, ennyi. Sajnos sokszor látom én is, mennyire lenézik őket és még köszönni se bírnak nekik. Ezt el kell engedni, nem a takarító szegénységi bizonyítványa ez...

2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz, a takarítónő a kedvenc személyzetem a kollégiumban, ha ők nincsenek én meghalok, a saját állásom meg az iskolám mellett nincs energiám még takarítani is... vannak ilyen baromarcok, akik aaaaakkora nagy értelmiségiek, hogy rá se néznek a kétkezi munkásokra, de ők még soha nem realizálták, hogy nézne ki a világ, ha nem lenne aki feltakarít utánuk... de az ilyen ötéves szinten megragadt véglények véleménye meg mért izgat?
2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Én pl nem nézem le őket, sőt...

Olyan egy alja piszkos munkát végeznek hogy minden elismerésem. Amilyen mocskot más emberek tudnak hagyni maguk után, hát valami undorító és ezt nekik kell eltüntetni, azért hogy egy igényes ember ha bemegy ne kapja el az undor és kb szélmalom harcot vívnak.

Szerintem az összes takarító alul van fizetve, főleg aki meg is dolgozik a pénzéért.

A mi sulinkban semmire nem nézték a takarítókat. Persze én jól kijöttem velük, nem egyel beszéltem. Most egyetemen is csodálkoznak rajtam hogy én emberszámba veszem őket, hogy köszönök hangosan, esetleg jó munkát is kívánok nekik. Meg olyan jó látni olyankor hogy elmosolyodik kicsit meg kihúzza magát, mintha ugymond büszke lenne magára. Az én szememben valahol ők hősök.

2020. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!