Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kirúgtak miért akarnak...

Ha kirúgtak miért akarnak ajándékot adni a kollégák nekem és hogyan "búcsúzzak" el ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem a kollégák rúgtak ki, hanem a főnök. Az sem mindegy, miért, ha pl nem a te hibád, miért ne kedvelhetnének a kollégáid és gondolnának rád egy aprósággal?

Nálunk sok embert küldtek el a vírus miatt, (engem is sajnos) és sokan, főleg az ősrégi (20-30 éve ott levő) dolgozók sok búcsúajàndékot kaptak.

2020. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nekem bezzeg nem vettek semmit! Bezzeg a pressedt, ellenszenves kolléganőm, aki magától ment el, konkrétan KIKÖVETELTE, hogy egy drága kávéfőzőt vegyünk neki. A fizetésem nettó 101 ezer volt, abból pont a gusztustalan kolléganő kávéfőzőjét akartam fizetni...Mindegy, szép nap volt, amikor távozott.
2020. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kollégàim rugattak ki, ezért nem értem az ajàndékozàst.
2020. aug. 29. 16:05
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehet leszek hordva, de ne fogadj el semmit, ha akarnak tartani valamit, ne menj el! Akivel meg olyan viazonyban voltál, köszönj el tőle normálisan! Nem nyugdíjba mész, vagy áthelyeztek, esetleg te mondt fel vagy elmész szülni, hanem KIRÚGTAK, hogy ajándékot vegyenek, vagy partit tartsanak.
2020. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha engem a kollégák rúgattak volna ki, akkor simán csak felveszem a papírjaimat, és lelépnék. Nem búcsúzkodnék, nem jópofiznék.

Ha mégis úgy alakul, hogy épp meglátnak, búcsúzni akarnak, simán rákérdeznék, hogy miért ilyen kétszínű, hamis emberek?

2020. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha ők rúgattak ki, akkor biztos, hogy nem mennék el a búcsúztatóra, az ajándékot pedig a szemük láttára lehúznám a vécén, vagy kidobnám (de előtte összetörném, hogy más már ne tudja használni).
2020. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem kényszerűségből kellett kirúgni, mert létszámleépítés volt. Nem haragudtak rám, sőt most sem, ha találkozunk. Mégis jól esett volna egy szál virág...
2020. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!