Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti megcsinálnátok? A főnököm...

Ti megcsinálnátok? A főnököm egy szörnyeteg. Rámszállt és kínoz napi rendszerességgel. Gondoltam hagyok az asztalán apró mikulás ajándékot. (Pici csomagban saját készítésü dísz meg 2 szem csoki)

Figyelt kérdés
Hátha leszáll róla. Magányos nőről van szó. Senkije nincsm Biztos örülne neki. Csak azért vívódom, mert ez képmutatás és nem vagyok képmutató. Nem tudom nem érezném e úgy, hogy legszívesebben lehánynám magam utána. Azt sem tudom ezzel nem azt erősítem e benne, hogy normális ahogy viselkedik lám még ajándékot is kap mert mennyien szeretik? Pedig baromira utaljuk. Ugyan akkor már tényleg elegem van a napi szivatásból, ha ennyin múlik akkor megérné talán leküzdeni az ellenérzéseimet.Vívódom mit tegyek? Mondjuk azt is rossz nézni ahogy a többiek nyalják a fenekét, hasonló okból.
2019. dec. 6. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én másik munkahely után néznék.
2019. dec. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt a volt fönöknőm.Nem tudom te hogy birnád,én nem tudnék ajándékot adni neki.Amikor csak tehettem kerültem a nőt.Mikor szülinapom volt akkor pl mindenkit megkináltam tortával de őt nem(mondjuk kiszolgálta magát a bunkója),szóvaé én tuti nem kedveskednék neki semmivel de ez én vagyok.
2019. dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. Ez is benne van a pakliban. De nem biztos, hogy sokáig lesz még a főnököm. Kivárnám mi lesz....mert amúgy jo helyen vagyok.

2. Én is nő vagyok

3. Pont ezekkel az érzésekkel küzdök én is. Csak lehet jobban járnék ha leküzdeném őket.

2019. dec. 6. 09:13
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

“ 2. Én is nő vagyok”

- Nyugi, én nem ítéllek el, toleráns vagyok, szóval hajrá! :)

2019. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék szívből ajándékot adni egy ilyen embernek. Ugyanakkor lehet, hogy valami magánéleti oka van annak, hogy így viselkedik. Én a helyedben próbálnék vele beszélgetni néha.
2019. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Én sem szívből adnám elhiheted :D

Nem lehet vele beszélgetni. Semmi emberi reakciója nincs, olyan mint egy katonatiszt az is robotból.

2019. dec. 6. 09:28
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyébként egy csomagot letenni az asztalára amikor nincs ott lényegesen egyszerűbb mint kitenni magam egy beszélgetésnek. Kerülöm meg félek tőle.
2019. dec. 6. 09:31
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Adott egy szörnyeteg, egy átok rossz főnök, aki kínoz téged - te pedig azt hiszed, hogy ajándékkal be tudod tömni a száját és le tudod fizetni? Hogy ezek után nem fog kínozni? De igen. Mert ilyen ember. Csak te fogod magad egyre rohadtabbul érezni, ha megpróbálod így lefizetni.


Én másik melóhely után néznék, szép csendeben és amikor oda felvettek, azonnal és szó nélkül felmondanék.

2019. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adtam volna a főnökömnek Mikulás csomagot, főleg, hogy úgy viselkedik veled ahogy.
2019. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
14%

Kerülöd őt, mégsem beszélget veled?

Munkádat milyen gyorsan és milyen minőséggel végzed el?

Csinálsz valami pluszt is, vagy csak ímmel-ámmal megcsinálod, amit mond?

.

Nem jogász vagyok, de ilyenkor mindig a római jog alapja 'ugrik be': hallgattassék meg a másik fél is!

2019. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!