Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes olyan munkahelyre...

Érdemes olyan munkahelyre jelentkezni, ami nagyon nem én vagyok, de dolgozni kéne már?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem igen van válogatási lehetőségem. Vagy operátor vagy eladó vagy értékesítői állások vannak egytől-egyig és nekem ezekhez őszintén rohadtul nincs kedvem.

Minden hirdetésben szerepel a "tudj csapatban dolgozni, legyen jó a kommunikációd" ...stb. Hát nekem ezek közül egyik sincs meg maximum 1 hétig tudom fent tartani a látszatot, de utána kibukik az introvertált énem. Van egy tök jó szakmám, de állás nincs..........


Várjak, amíg lesz a szakmámban állás vagy jelentkezzek olyan munkákra, amiktől már most rosszul vagyok? Igazából van félretett pénzem nem lenne gond itthon lenne. Csak már frusztrál, hogy egy ideje nem dolgozok.


2020. aug. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában szívás az ilyennek a vége, ugyanakkor el kell valamilyen úton indulni. Meg lehet próbálni dolgokat, ugródeszkának jó, de akkor közben nézni kell más lehetőségeket, és fejlődni.
2020. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik munkát vállald el, aztán közben keress, de a Tb-d, a nyugdijjárulékod stb is jó lenne ha fizetné egy cég, hiába van félretett pénzed, majd öreg korodban nem lesz meg a szolgálati időd hogy nyugdíjba mehess...
2020. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van próbaidő mindenhol, 3-6 hónap, addig is ha találsz másik jobb állást kiléphetsz kockázat nélkül. Én is jelentkeztem már áruházba dolgozni, mert kellett valami meló, de még a próbaidő alatt kiléptem, mert jött jobb lehetőség.
2020. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezekbe a hirdetésekbe nagy sallangokat írnak mindig, és mindegyikbe ugyanazokat. Ha nem próbálod meg, nem tudod meg, hogy passzolsz-e oda, vagy sem. A hirdetésben nagyon kevés infó van ahhoz, hogy megítéld, mennyire illik hozzád a munka. Szerintem amire képes vagy, azt mind pályázd meg, és majd ha hívnak esetleg interjúzni, ott már több minden kiderül.
2020. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzed, hogy mostmár nagyon kéne dolgoznod, akkor esetleg menj el egy olyanra ahol van lehetőség, és közben keress olyan állást, ami szakmádon belül van. Ha úgy érzed tudsz még várni és megteheted, akkor várj.

Egyébként azóta mi a helyzet?

2020. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!