Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kell félni elbocsátástól a...

Kell félni elbocsátástól a vírus miatt megint?

Figyelt kérdés
Ráadásul próbaidős vagyok...

2020. aug. 29. 19:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most járt le,sofőr vagyok szóval remélem nem lesz semmi mert az előző cegemnél ezért rúgtak ki, attól függ mivel foglalkozol?
2020. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja most olvasom, Audiban azt hiszem mint kint kevesebbet kell melózni vagy is kevesebb óra számod lesz,így kevesebb fizu lega is akik ott melóznak nekem ezt mondták,szerintem el nem fognak küldeni.
2020. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én személy szerint félek. Engem fizetés nélkülire küldtek a kollégáimmal együtt, járvány is hozzá járult, talán most rendeződnének a dolgok de kissé félek. Igaz nem turizmus de látom benne, h nem biztos, hogy zavartalan lesz a működésünk. Szolgáltatással foglalkozunk és ha embereknek nem lesz munkája -- >nem lesz pénzük-->nem tudják igénybe venni a szolgáltatásunkat...
2020. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nem tudom elképzelni, hogy estünkben annyi autót vásárolnának például.
2020. aug. 29. 23:30
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőházba is lehet menni targoncázni ott biztos hogy lesz meló, kaja mindenkinek kell vagy olyan raktárba ahol kaja van erre szükség lesz mindig.
2020. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
88%
Az autok valoban nem fogynak ugy. Ha nincs hova menni vele pl. Vagy kevesbe nyujtozkodhatnak a vasarlok is. De a szakmadra mashol is szukseg van, meg hatha meguszod.
2020. aug. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak én Szlovákiából járok át, és a határokat elsejétől zárják. Ha nincs hirtelen állásom, akkor munkáltatói igazolásom sem, tehát állásinterjúra sem tudok átmenni Magyarországra.
2020. aug. 30. 00:09
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Slovenskoban is vannak raktárak de csehbe is
2020. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Magyar bejelentéssel? Jó lenne. Szlovák, vagy másmilyen nem jöhet szóba.
2020. aug. 30. 00:59
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi a baj a szlovakk bejelentéssel állítólag az jobb, egyik ismerősöm Pozsonyban van és sok ismerősöm szlovák cégnél melózik, igaz komaromnál és győrnel is tudom hogy sokan átt járnak Magyarba melózni.
2020. aug. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!