Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanátok a munkahelyen...

Felmondanátok a munkahelyen ha a kollégátok a korona vírus miatti állami támogatás mellett a teljes fizetést is megkapta veletek ellentétben?

Figyelt kérdés
Ha olyan kollégáról lenne szó aki ha nem muszály nem csinálna semmit. Kihúzza magát,lóg.Nem biztos,hogy így van ez csak feltételezés.

2020. aug. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem, 'Balazska', ilyen nem tortent. Eleg lesz a gyogyszerre pialasbol, mert megint elszabadul a fantaziad.
2020. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem..bar nálunk én kaptam, plusz jó pár kolléga, +13 nap szabi ugyanazért a fizetésért. Senki sem mondott fel, pedig 10en dolgozunk együtt a laborba
2020. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A többiek miért nem kaptak?

Én lehet elmennék

2020. aug. 28. 21:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem volt egy létszám korlát, hogy hány emberre lehet ezt igényelni, és kivalasztották azokat,akik nem műszakban dolgoznak, így könnyebben mennek szabadságra es magasabb is a fizujuk, mert nyilván a cégnek úgy jobban megéri
2020. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jól láttam a dolgot,ő sem kapott többet.
2020. aug. 29. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!