Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól tettem, hogy szóltam a...

Jól tettem, hogy szóltam a beosztás miatt?

Figyelt kérdés

A főnök 4 hétvégéből 3-ba beosztott. Tehát egy szabad hétvégém lesz egész hónapban. Az előző főnök úgy csinálta mindig, hogy kettő szombat, kettő vasárnap megy mindenki. Szóltam a mostani főnöknek, hogy nekem nagyon nem tetszik a mostani beosztás, három hétvégén jönnöm kell. Láttam rajta, hogy nem tetszik neki, hogy szóltam, úgy nézett rám, de azért megnézte a beosztást, de nem tudott változtatni rajta. Mondom tudom, csak azért szóltam, hogy tudja, ez nekem így nem tetszik. Most úgy érzem emiatt neheztel rám, de nem szólhatok, ha valami nekem nem tetszik??? Néma gyereknek anyja se érti a szavát, ha most nem szólok, azt hiszi ez így jó és legközelebb újra így oszt be. Vagy csöndbe kellett volna maradnom? Ti mit tettetek volna?

L/25


2020. aug. 31. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
nincs ezzel semmi baj
2020. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért nézett olyan csúnyán rám, mikor szóltam?
2020. aug. 31. 15:58
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
lehet,hogy későn szóltál neki
2020. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Az emberek többségét bosszantja, ha nem tudnak valakit hülyének nézni és úgy kezelni.

Bosszankodik, hogy most más palimadár után kell néznie, akivel ezt meg lehet csinálni. Jól tetted, hogy szóltál.

2020. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel hozta a beosztásokat, megnéztem és azonnal szóltam amint találkoztam vele.
2020. aug. 31. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom úgy volt vele,hogy "kész vagyok,az hogy mit szólnak hozzá az nem érdekel"
2020. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Folyamatos a munkarend? Mert ott hétvégén is van munka. Jól is néznénk ki, ha mindenki bemenne sipákolni. Akkor mégis ki fog dolgozni hétvégén meg ekkor meg akkor? Neked nem tetszik, ok, a többieknek meg ez, ez, és ez lesz a baja. Vége-hossza nem lesz majd az egyéni kívánságoknak. Mert ha a tiédet figyelembe vette, másét milyen alapon tojná le? Nem tehet különbséget, ha meg akarja őrizni a tekintélyét mint főnök.

Ha nem jön be, hogy hétvégén is kell dolgozni, akkor keress másik munkahelyet. Az előző főnök meg nem érv, az ő volt, az ő módszere.

2020. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

az lehet, hogy nem tetszik neki, de így van


azért jó hogy szóltál


bár nem mondom azt, hogy minden miatt, neheztelj, de azért nem kell a kellemetlenségeket szótlanul tűrni


szóltál, hogy ez így neked nem olyan jó, ez rendben van. Lehet hogy most kivételesen nem sikerült máshogy a beosztás, de azért jó hogy szóltál, hogy ne legyen ez megszokás (hogy mindig neked kelljen a fárasztóbb menetet vállalni)

2020. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Kettő szombat meg kettő vasárnap megy mindenki? Tehát 7 napból 6 ot dolgozol/dolgoztál eddig? Rohannék is ki az ilyen helyről, ordítva.
2020. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy egyet értsél velem, ellenben én úgy tálaltam volna számára helyedben a dolgot, hogy tisztában vagy azzal, nem jókedvében írta meg úgy a vezénylést, ahogyan, viszont szeretnéd, ha ezt a következő havi vezénylés megírásakor ellensúlyozná. -Nem oktattad ki, de nem is nyelted le szó nélkül a (vélt) igazságtalanságot.
2020. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!