Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hányszor sminkelitek magatokat...

Hányszor sminkelitek magatokat a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy kis korrekció. Én púderezni szoktam, kb. 3x egy nap. Sajnos zsíros a bőröm, és az alapozó alatt elkezd csillogni. Néha a szemfestékemet is ki kell javítani. Van tükröm, ezt asztalnál szoktam megcsinálni. A kollégáim furcsán néznek rám. Ebben mi olyan furcsa? Ti nem szoktátok sminkelni magatokat nap közben?
2020. aug. 31. 19:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%

Csak púderezni szoktam az orrom, meg megigazítani a rúzsom.


Nem néznek, mert normális emberek.

2020. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Talán egyszer. Légkondicionált helységben dolgozom, így annyira nem csillogok a nap végére sem, de azért egy púderezést szoktam csinálni napközben.


Nekem sajnos ez elkerülhetetlen, a reggelem úgy indul, hogy arctisztítás és hidratáló után fényvédő, kicsit várok vele, tiszta fényes lesz tőle a fejem, arra egy matt alapozó, egy réteg hintőpor, aztán rá a púder. Vagy nem sminkelek, csak fényvédő és valami, ami mattítja és akkor azt le tudom mosni és újrakenni.


Ugyanitt, ha valaki tud 50+faktoros fényvédőt jó összetevőkkel, parfüm és egyebek nélkül ami nem csillog, mintha leizzadtam volna, szóljon. Már nagyon sokat próbáltam, sikertelenül.

2020. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen sminkeszközöm egy szemöldökceruza, az pedig fenn marad egész nap, nem kell rajta javítani. Nap közben nincs is nálam, otthon hagyom.

Szoktam látni kolléganőket sminkelni, de a többség a mosdóban csinálja, nem az asztalnál, de az utóbbiak se érdekelnek senkit, legalábbis nálunk.

2020. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sminkelek munkahelyen. Reggel, indulás előtt elintézem, kitart hazáig. (Ha meg nem, hát nem.)

26N

2020. szept. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!