Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy hétköznap mennyire sminkel...

Egy hétköznap mennyire sminkelitek ki magatokat?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A max sminkem a cc krém, korrektor, púder. Mivel a szempilláim alapból lefele állnak ezért szempilla liftingre járok. Nagyon rotkán azért teszek fel mininális szempillaspirált.

Nekem nem tetszik magamon a smink.

2019. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell akkor teszek korrektor, ha nem akkor csak színezett hidratálót. Ha nem sietek nagyon reggel akkor szempilla spirált és egy pici pirosítót is. Általában csak a szemöldököm igazítom meg, ha már kopik a szemöldökfestés. Szeretek és tudok is sminkelni, de inkább csak buliba szoktam, vagy ha kiöltözős helyre megyek.
2019. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alap az az alapozó, korrektor, szempillaspirál, szemöldökzselé és az ajakbalzsam. Ha nagyon sietek vagy rossz kedvem van, meg vagyok fázva stb., akkor maximum ennyit szoktam feltenni. Viszont, ha még van időm és kedvem is, akkor azért általában van rajtam egy kis pirosító vagy bronzosító és szemceruza/tus.
2019. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Amit mindenképp használok, az szempillaspirál, esetleg korrektor. Ha van időm/kedvem, akkor alapozó vagy BB krém. Van amikor rúzst és szájfényt is használok, esetleg szemceruzát, de ezt általában akkor szoktam ha ismerősökkel, barátokkal találkozok. :)
2019. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én általában BB krém, pirosito, szemöldök ceruza, szemhéj púder, rúzs, szemceruza és szempillaspirál kombót teszek fel.

2019. máj. 24. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
alapozó, korrektor, pirosító, púder, szemöldök ceruza, szemceruza, rúzs. kb 10 perc alatt megvagyok.
2019. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, nekem a smink olyan ünnepi dolog, türelmem sincs hozzá.
2019. máj. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
Semennyire. Csak ha ünnep/színház/egyéb ilyen dolog van felteszek egy szempilla spirált, meg talán egy szájfényt
2019. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trotilka válasza:
Semennyire.
2019. máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
alapozo, szemceruza, spiral
2019. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!