Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnátok, ha miattatok...

Mit szólnátok, ha miattatok helyeztetné át magát a kollégátok?

Figyelt kérdés
Mert nem bírja elviselni, hogy jobb vagy nála. Ezért inkább átrakatja magát egy másik helyre. Ez nektek hogy esne? Vagy nem foglalkoznátok vele?
2020. szept. 2. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Jah, biztos rólam szól minden...
2020. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan volt, hogy a párommal egy helyen dolgoztunk. Miután megromlott a viszony, ő lelépett. Pár év után keresett, hogy vissza tudna e jönni. Elintéztem. Ennyi
2020. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ezért helyeztette át magát? A főnöknek aligha mondta ezt így meg. Amúgy meg nem különösebben érdekelne, leglább egy áskálódóval kevesebb.
2020. szept. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A főnöknek nem is mondta meg, kollégáktól hallottam vissza. Meg érzem is rajta, hogy nem szeret, nem volt meglepő.
2020. szept. 3. 07:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem szólnék hozzá, ez az ő dolga. Nem az enyém
2020. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem szólnék hozzá. Voltam hasonló cipőben egy nagyon stresszes helyen, ott az egyik munka hőse mindig azzal fenyegetett, hogy felnond ha drámáznak vele a stakeholderek és elvárta, hogy segítsem ki a managelhető workloadjával mikor rajtam sokkal nagyobb terhelés van. Közben a hátam mögött folyamatosan szidott. Egyszer én mondtam, hogy felmondok és nekiálltam írni a fel mondó levelemet, mit ad isten akkor hirtelen ő is tudott nekem segíteni... :D


Ha valaki nem találja meg a számítási egy területen belül az nem a te hibád.

2020. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan miért foglalkoznék vele? Az ő élete, az ő döntése. Szerintem tök jó dolog, hogy felismerte, hogy baja van és lépéseket tett arra, hogy javítson a helyzetén, sok sikert hozzá.
2020. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menjen Isten hírével.
2020. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet veletek volt a baj és csesztettétek és most bámultok mint borju az uj kapura hogy hát miért ? Biztos nagyon negativ kornyezet vagytok neki, persze hogy menekűl . Kinek van kedve olyan kornyezetbe lenni.

Jobbak vagyunk nála? ezen a gondolatodon is látszik az okosságod.

EZ hogy esne?

Elgondolkodnék h miert voltam sz.r vele

2020. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!