Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha veszek egy 6 sebességes...

Ha veszek egy 6 sebességes motort, és annak a váltóját kicseréltem egy 7 sebességesre, akkor azt forgalomba tudom helyeztetni?

Figyelt kérdés
És miért nincsenek 7 sebességes motorok? Miért csak maximum 6 sebességesek vannak?

2019. jún. 26. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a paradoxont!

Aszondod hogy kicseréled 7 sebességesre a váltót, közben tudod hogy nincsenek 7 sebességes motorok. Akkor mire akarod kicserélni a váltót?

2019. jún. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
most nem azért de minek kellene még egy hetedik sebesség is?
2019. jún. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy meg mi értelme lenne a 7 sebességnek? Van 7 sebességes motor, csak az automata. Manuálisba semmi értelme 6-nál többnek, rengeteget kellene váltogatni, így is kell nem keveset. Egy erősebb sportmotor megy 160-170-et egyesben. Hova még 7. Sebesség? Ahhoz hogy 7. Sebességben is legyen ereje ahhoz még erősebb motor kellene, hogy legyen akkor ereje kiforogni, de 300 feletti végsebességű motorokat nem igazán akarnak gyártani, tudnának de nem igazán akarnak van valami egyezség is. Másik variáció hogy a 6 sebesség lenne 7 fele osztva a jobb nyomaték eléréséhez, de minek... Felesleges, az egyes is azért van így elnyújtva hogy kezelhető legyen a motor ereje egyesben, utána meg ha már váltogatsz felfele akkor is csak ilyen 1 ezreket esik vissza a fordukat, max kettőt.
2019. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es rosszul fogalmaztál! most komolyan minek kell még egy hülye kérdés?
2019. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cagiva mito 7 sebességes és csak 125ös
2019. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Engem csak érdekelt, hogy létezik e 7 sebességes motor, mert nem láttam sehol semmit arról, hogy van e 7 sebességes motor, de ezek szerint igen.
2019. jún. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!