Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízelre alakított Volgát...

Dízelre alakított Volgát forgalomba lehetne helyeztetni?

Figyelt kérdés

Ismerősöm szólt, hogy talált egy elég érdekes M21-est Németországban. A különlegessége, hogy egy OM604-es Merci dízel van benne, de rendesen közlekedik, forgalomban van papírokkal, és úgy néz ki eladó lesz elég jó áron.


Mivel alapból kifejezetten tetszik az M21-es, de belevágni sosem mertem, hogy legyen egy, mert azért használatra, ha gyári állapotú akkor sajnálná az ember, mellé ugye nem is a takarékosságáról híres.


Viszont ez így tényleg amolyan arany középút lenne, külsőleg és belsőleg azonos, mindössze a hajtáslánc takarékosabb és megbízhatóbb.


Azt tudom, hogy egy ilyen átalakítást lepapíroztatni itthon szinte lehetetlen, de így, hogy Németországban megvan mindene, be lehetne hozni, megkapná a hazai papírokat, vagy így is van benne buktató?



2020. ápr. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Rövid leszek. Nem.
2020. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nkh-t kérdezd meg, ilyen lehetőséget kár lenne csak egy :nem-el elintézni.


Engem majdnem megtévesztettek itt, aztán hívtam az nkh-t ,mást mondtak.

2020. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Ha vannak érvényes papírjai.
2020. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ami ottani forgalomhoz kell az mindene megvan, csak még autót sem hozattam be sosem, nemhogy ilyen speciális esettel. De egy levél az NKH-nak jó ötlet. :)
2020. ápr. 19. 01:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ha a motorcseréről ban papír, és forgalomban van, műszaki is van rajta és úgy hozod be, akkor azt itthon is elfogadják.
2020. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!