Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol van a határ főnök és...

Hol van a határ főnök és beosztott között?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a munkatársaim elkezdtek szekálni. Konkrétan, ha levegőt veszek, azt is kibeszélik. Odáig fajultak a dolgok, hogy egyszer már sírva is fakadtam, nem bírtam tovább. A főnököm mondta, hogy ne foglalkozzak velük, de hogy ő mellettem állt, csak olaj volt a tűzre... Ma este rám írt messengeren, hogy hogy vagyok? Előtte nem beszéltünk soha messengeren, csak telefonon, és csak munkaidőben, munkaügyben. Kicsit furcsálltam, mert ez olyan közvetlen így, és én eddig csak főnökként tekintettem rá. Ha munkával volt problémám, akkor mondtam neki, magánéleti dolgokról nem beszéltünk. Oké, hogy ez is munkával kapcsolatos, de inkább magánéleti, főleg, hogy munkaidőn kívül van. Nem tudom, ez mennyire fér bele a főnök beosztott viszonyba? Ti erről mit gondoltok?

L/24


2020. szept. 3. 19:17
1 2
 1/19 anonim válasza:
56%
Szerintem hamarosan kúrni fogsz vele.
2020. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam. Családja van, idősebb is nálam, semmi ilyenben nem lennék benne. Remélem, hogy ő sem. Ezért kérdeztem, mennyire normális, hogy munkaidőn kívül keres a főnök?
2020. szept. 3. 19:20
 3/19 anonim válasza:
40%
Lehet csak kedveskedni akart, mert látja hogy szívatnak. De lehet eg fog dugni is.
2020. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Szexeltek utánna meg szenvedni fogsz mert kihasznál, majd lehet ki is rug ha nem mesz el magadtól. A családját meg nem hagyja el.
2020. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Dede, meg fog dugni. Mit gondolsz, miért fúr a többi .aszatlan hárpia?
2020. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

Akármennyire is pártol a főnök, ilyen légkörben nem fogod bírni, akkor sem ha dugtok. Szerintem menj el, és mondd hogy kaptál egy jobb ajánlatot. Azért ezt, mert különben azzal fog marasztalni hogy kiáll melletted.

Hidd el, jobb ha lelépsz mielőtt belerokkannál

2020. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor már kár volt válaszolnom neki, biztos bíztatásnak vette. Csak jól esett, hogy valaki törődik velem, és érdekli hogy vagyok, a sok rossz után, amit kaptam.
2020. szept. 3. 20:09
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Lépj olajra minél előbb!
2020. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
De előtte terpeszthetsz neki.
2020. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rosszat akar. Légy résen, de az is lehet, hogy annó neki is volt hasonló gondja az első munkahelyén, és átérzi. Az hogy udvariasan megkerdezi h hogy vagy nem egyenlo, h ki akar hasznalni.
2020. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!