Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol van a határ főnök és...

Hol van a határ főnök és beosztott között?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a munkatársaim elkezdtek szekálni. Konkrétan, ha levegőt veszek, azt is kibeszélik. Odáig fajultak a dolgok, hogy egyszer már sírva is fakadtam, nem bírtam tovább. A főnököm mondta, hogy ne foglalkozzak velük, de hogy ő mellettem állt, csak olaj volt a tűzre... Ma este rám írt messengeren, hogy hogy vagyok? Előtte nem beszéltünk soha messengeren, csak telefonon, és csak munkaidőben, munkaügyben. Kicsit furcsálltam, mert ez olyan közvetlen így, és én eddig csak főnökként tekintettem rá. Ha munkával volt problémám, akkor mondtam neki, magánéleti dolgokról nem beszéltünk. Oké, hogy ez is munkával kapcsolatos, de inkább magánéleti, főleg, hogy munkaidőn kívül van. Nem tudom, ez mennyire fér bele a főnök beosztott viszonyba? Ti erről mit gondoltok?

L/24


2020. szept. 3. 19:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A főnök is résen akar lenni ^^
2020. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
De ha ő a főnök es sajnal teged akkor miert nem csititja el a kollegaidat?
2020. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lényegében leírták, a főnök beakar fűzni. 90%, hogy tényleg szex lesz nemsokára.


Amúgy az ilyen sztorikat nem értem. Egyrészt, felnőtt ember vagy. 24 évesen mondanak valamit melóban és kimész sírni? Ez komoly?

Másrészt, azt írod, hogy végre valaki törődött veled. Már ne haragudj, de egy 24 éves csaj fél perc alatt talál valakit, aki törődik vele.

2020. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én pl. kolléganővel nem szexeltem soha análisan. Szóval nekem ott a határ.
2020. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Én munkaadó vagyok és sok más munkaadót ismerek.


Van akinél logikusabb magyarázata van akinél érzelmesebb magyarázata van az ilyesminek. Az hogy egy férfiről és egy nőről van szó a légritkább esetben játszik, nem ez a lényeg.


Az első magyarázat, hogy nem logikus téged elengedni. Ezek kigolyóznak téged, jön a helyedre egy másik munkavállaló, akinek megint lesznek érzései megint jól dolgozik, megint szimpatikus lesz a főnöknek, ezek ugyanúgy kiutálják. Viszont egyenlőre megválni sem tud tőlük. Ezért nincs más választása csak az hogy igazából kollégaként melléd áll.

A második magyarázat az, hogy a főnök is ember, igen persze éppen ezért vonzódhatna is hozzád. Azonban általában nem ez van, hanem tényleg az emberi empátia.

Nagyon nehéz megmondani azt hogy hol a határ. Viszont alapvető különbség van a vezető és a főnök között. Az előbbi törődik a munkatársaival és nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy egy hideg számító szexista valaki legyen. Nehéz megmondani, hogy a „főnököd „ főnök vagy vezető, csak tippelni, tudok, hogy az utóbbi.

2020. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És miért nem a többi hárpiát cseréli le, a hangadót?
2020. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A hangadót már egyszer elküldte. De valami barátja a munkaügyön elintézte hogy pályázattal visszavegyék.
2020. szept. 4. 14:16
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ez a válaszod azt hiszem mindent meg is magyaráz. Alapvetően egy "kedves" érzés lehetett a főnöknek, amikor kirúgta az ajtón és visszamászott az ablakon. Tehetetlen velük szemben és nem akarja, hogy elmenjenek a normális emberek.

2020. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ez kérem itten kurvák gyülekekezete. Menekülj, nyugodtan meg is mondhatod a főnöknek, hogy miért.
2020. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!