Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért nem fogadják el a...

Azért nem fogadják el a feladatot mert ők régebben vannak itt? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozok az önkormányzat egyik helyi Kftjénél. Középvezető vagyok viszont van egy hatalmas bűnöm, hogy 25 évesen én még "kölyök" vagyok. Jelenleg a főfeladatom az, hogy a lakossági és egyéb bejelentésekre a megírt levéltől a kivitelezés és átvételig megoldást nyújtsak. A héten összegyűltek azok a problémák olyan fákról amik hosszú távon veszélyessé válhatnak de nem szükséges azonnali kivágásuk, "metszésük". Csináltam egy részletes tervet, hogy milyen sorrendben melyik fákat hogyan kell kezelni. Mindenki aláírta akinek kell. Nem vagyok egy érzékeny típus de erre reggelre kaptam egy levelet az illetékestől amiben elutasítja a feladat elvégzését, indoklás nélkül. Ami nagyobb probléma az a lekezelő stílus volt. Ez az ember 10+ éve itt van és főfeladata az, hogy méhészkedik munkaidőben is. Alap eseteben megmutatnám a vezetőségnek a hivatalos levelezést de próbálom nem szítani a parazsat.

2020. szept. 4. 08:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hoppá, voltak törlések #11-nek címzett rész, már #9
2020. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Viszont konkrétan ebben az ügyben ha a jegyző és a polgármester elfogadja a Közüt által jóváhagyott tervet akkor neki kötelessége azt elfogadni főleg, úgyhogy elég sok időt hagytam rá mivel nem kezdődött meg a lombhullás."

Akkor kötelező megcsinálnia. Ha csak nem tud előállni valami indokkal, ami elhalaszthatja a munkát.

Én írnék neki, hogy x időpontig kell elvégezni. Ha nem teszi, akkor jelezzük az önkormányzat felé, hogy nem végezte el a munkát. Bajlódjanak vele ők.

2020. szept. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

7


Azért nem fogadják el, mert "kölyök" vagy, aki nem ért hozzá s még szóban sem képes a problémákat rendezni, tehát alkalmatlan a pozíció betöltésére;)


A struccpolitika a hozzá nemértés legjobb megmutatkozója..., majd lesz valahogy ugye...

2020. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!