Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mi visz rá valakit...

Szerintetek mi visz rá valakit arra, hogy kukásként, hullamosóként, sirásóként,temetői gondozóként dolgozzon és mivel tudják motiválni a dolgozót, hogy ott maradjon ?

Figyelt kérdés

#hulladék #temető #kukás #szemétszállitás #sirásó
2020. szept. 6. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret/akar sok emberrel dolgozni, ezen helyek részben erre is jók.
2020. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A kukás nem rossz munka, nehéz is bekerülni. Nem is fizet rosszul (nyilván ahhoz képest), illetve vannak helyek ahol szokás borravalót adni. Kolléganőm párja kukás, azért tudom. Korán kell kelni, de volt hogy már dél-egy körül otthon voltak, lehet mellette maszekolni. Ráadásul a gyerekkori barátaival volt egy kocsin, hát képzelheted, inkább buli mint munka.
2020. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is hullaházban szerettem volna karbantartó lenni. Hűvös van, csend van, könnyű és nyugis meló.
2020. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A kukás kivételével ezek a szakmák nem is rosszak.
2020. szept. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent kipróbáltam már de semelyik sem tartott sokáig. December óta a kukásoknál vagyok. Ennyit egy helyen nem dolgoztam eddig. Mázlim van mert egy könnyebb járaton vagyok, de nem egy megerőltető munka. A fizetés nem a legjobb, de egy normális utcai járaton a fizetésed megkeresed mégegyszer. :) E mellet elég sok dolgot lehet találni, amiket vagy használsz vagy abból is pénzt csinálsz. Ha ügyes vagy még a kajád is ingyen van. :) (nem arra gondolok hogy a kukából kiszeded 😂😂)
2021. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15, kifejtenéd részletesebben , hogy érted az ingyen kaját ? És mennyi a fizu konkrétan , hány óra munka havonta ? És hogy lehet még egyszer annyit megkeresni ?
2021. jún. 1. 19:13
 17/18 anonim ***** válasza:
Privátban írok ha nem gond. :)
2021. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Oké, lehet privát is, csak kiváncsivá tettél.
2021. jún. 1. 20:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!