Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely, új főnök. Mit...

Új munkahely, új főnök. Mit dobjak be témának, ha a főnökasszonyommal ketten maradunk és beüt a kínos csend?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam az időjáráson, de az túl feltűnően erőltetett. A “hogy vagy?” szintén. Mit ajánlotok? Egy 60 körüli hölgyről van szó, én magam pedig eléggé introvertált vagyok, ezért elég nehezen jönnek nálam a témák. A kínos csendnél rosszabb nincsen! Vendéglátó egységben dolgozom és többször van, hogy hátul, az office részen tevékenykedünk, de a személyzeti ebédlőben is ültünk már úgy, hogy ő egy asztallal odébb ült, konkrétan velem szemben. Ti mit kezdenétek ezekben a helyzetekben? Ha van köztetek nyitott ember, akinek ugye nincsenek ilyen fajta szorongásai, szeretnék ötleteket kérni. Előre is köszönet!
máj. 1. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van rosszabb a kínos csendnél. A felesleges csacsogás. Van rá valami angolból vett kifejezés, a small talk, azt hiszem.

Én jobban utálom az olyan embert, aki állandóan dumál, de nem mond semmit, mint, azt, aki csendben van. Nem kell erőltetni, ami nem megy. Az nem is te lennél. A legjobb, ha őszinén elmondod, hogy te ilyen vagy. Azzal mi a gond?

máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt, hogy azt nem szeretik sehol. Ha megfigyeled, minden munkahelyen mindenki beszél össze-vissza, mindenkivel, mindenkinek. Ez nálunk sincs másképp, alkalmazkodni pedig kell.
máj. 1. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell mindig beszélgetni. Ha beszélgetést kezdeményeznék vele akkor a szakmai dolgokról érdeklődnék. Mióta csinálja, miért ezt csinálja, hogy érte el a főnöki pozit stb. Ha pedig nyitott, akkor a saját életéről kérdezném. Család, szabadidős tevékenységek.
máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Hívd el randizni.
máj. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!