Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy McDonald's-ban...

Milyen egy McDonald's-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Az első napok nem ijesztőek?

Amiket hallottam róla, hogy mindig csinálni kell valamit, nos én dolgoztam már 1-2 hasonló de azért más helyen, ahol szintén nem szerették, ha valaki csak állt, viszont bonyolult szakmai folyamatok voltak, és amikor épp nem ugrott be, hogy mit kellene csinálni, mert láttam, hogy mindenki csak a falat bámulja, akkor úgy voltam vele, hogy akkor most várunk valamire. Aztán mindig szóltak, hogy fogjak már meg valamit.. xDD Aztán ez persze elmúlt, és egy kis idő múlva egészen profin csináltam mindent, és miután jött néhány felnőtt akik sorra csak álltak és bámultak egész nap, rájöttek, hogy én annyira nem is voltam vészes gyerek létemre, mert én ha nem is fogtam semmit, de mindig oda összpontosítottam, hogy jobb legyek aztán és jobban megbecsültek.


2020. szept. 8. 15:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha valaki mesélne róla nagyon hálás volnék, és boldoggá tenne. :D
2020. szept. 8. 15:24
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
A fiatalok még lelkesek és naivak, nincsenek úgy kiégve mint az idősebb társaik. Amúgy eléggé pörgős, kemény a mekis munka. Egész nap állsz, olajszagú leszel, csinálod a kaját mint valami robot. Arról nem is beszélve, hogy a társadalmi megbecsülése nagyon alacsony (lsd. Mekis bölcsészes poénok). Pár hónapra, diákmunkának talán jó, ha nincs más, de hosszú távon elég lélekölő lehet. Egy ismerősöm diákmunkázott ott és annyira nem volt elájulva tőle. Persze ők két kézzel próbálják behúzni a fiatal még nem kiégett munkaerőt, de nem véletlenül nagy ott a fluktuáció. Előnye, hogy valamennyire azért rugalmas. Unatkozni meg biztos nem fogsz mert kb minden meki mindig tömve van.
2020. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is dolgoztam diákként Mekiben, mert ez fizetett akkor a legjobban. Kemény volt, pörgös, műszak végén már alig álltam a lábamon, de nem bántam meg. Jó volt a társaság, jó volt a hangulat és mindenki segíett a másiknak. Igen, az elején picit fura, meg hát meleg is van, de ha mázlid van, kiraknak lobbiba takarítani. Ott jobb szokott lenni az idő.
2020. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem elsősorban azzal volt bajom, hogy pár hét után az egész lakásomban ugyanaz az undorító olajszag terjengett, mint a munkahelyen. Hiába fürödtem le egyből munka után és mostam hajat naponta, hiába szellőztettem ki vagy tettem be rögtön mosásba az egyenruhát, valahogy mindig hazahoztam azt a szagot. Bent a melóban is rosszul voltam tőle néha, szóval nagyon nem volt kellemes, hogy még a szabad időmben is el kellett itthon viselnem. A másik, hogy rendszeresen kellett nagyon forró dolgokhoz nyúlkálnom (igaz, hogy kesztyűben, de az a kesztyű nagyon vékony volt, semmit nem védett hő ellen), és ettől a kezem nagyon csúnya lett, az ujjaim pedig érzékenyek lettek, így amíg ott dolgoztam, nem nagyon tudtam gitározni, pedig az az egyik kedvenc hobbim. Más dolgok is nagyban hozzájárultak, hogy felmondtam, de ezek voltak a legidegesítőbb problémáim.
2020. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, ezeket még sehol sem olvastam vagy hallottam, szóval köszönöm a tapasztalatokat. :)
2020. szept. 8. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
McDöbbentő
2020. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)) Majd meglátjuk mit tudnak a srácok.. :D
2020. szept. 8. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Én két mekiben is dolgoztam az egyetem mellett és összességében negatív élmény volt. Az emberek mindkét helyen sötétebbek voltak mint Mordor, a sok állás teljesen kikészített néhány nap után teljesen depressziós lesz tőle az ember és én is éreztem a társadalmi megbecsületlenséget, nagyon vártam már, hogy elmúljanak az egyetemi évek.


Az egyedüli pozitívum az volt, hogy tudtam hétvégente dolgozni meg a pénz is megfelelt az elvárásaimnak.

2020. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy sötétek voltak az emberek? Eddig pont az ellenkezőjét hallottam, vagy pedig azt, hogy esetleg bunkók vagy kinéznek egy egy embert, de akkor is rájuk szól a műszakvezető.
2020. szept. 9. 11:37
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Néhány kivételtől eltekintve szellemi fogyatékos az egész bagázs, az alkalmazottaktól az üzletvezetőig.

2020. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!