Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a McDonald's-ban dolgozni?

Milyen a McDonald's-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Felvettek, ha minden igaz pár héten belül kezdek, 1 vagy 2 hónapot fogok dolgozni. Pénztáros nem leszek (még túl fiatal vagyok).

Arra vagyok kíváncsi hogy mennyire sokat ugráltatnak és várnak el tőlem? Hajlamos vagyok lassabban felfogni az utasításokat, meg értelmezni hogy mit-hogy kell csinálni, nagyon rám fognak szállni ha ügyetlenkedek? Várhatóan mennyire lesznek jófejek az idősebb munkatársak velem? Sokan ki fogják használni hogy mindent megcsinálok amit kérnek tőlem?

15/L



2019. jún. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg rád fognak szólni, ha bénáskodsz(tapasztalat, én is szoktam bénázni sokat), főleg azért, mert szeretem értelmezni a helyzetet, utasításokat, stb.

A többi helyfüggő, ha szerencséd van viszonylag jó csapatba kerülsz és nem lesz baj, ha nincs szerencséd, akkor meg dobbantasz.

Sok sikert!

2019. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jún. 5. 05:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Étteremtől függ, van amelyikben rabszolgatartó társadalom van, és a műszakvezetők / koordinátorok egyfajta félisteni lénynek hiszik magukat, lenéznek, ugráltatnak, szivatnak (ilyen a legtöbb meki). Van hol meg rájöttek, hogy nem véletlen a sok felmondás, és próbálnak normálisan viselkedni.
2019. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha meglátják benned a gyengeséget / szolgálatkészséget, tuti kihasználják, mert a legtöbb ember már csak ilyen aljas, főleg a mekiben. Sajnos sok kis mitugrász, kisebbségi komplexusos "vezető" dolgozik ott, aki kihasználja, hogy végre a kutyáján kívül parancsolhat valakinek. Én a múltkor az ostoba képébe röhögtem az egyik műszakvezetőnek, és nem csináltam meg amire utasított. Nagyon nem tudnak mit tenni veled, mert ha kirúgnak, még annyi ember se lesz ott mint most. Tömegesen mondanak fel a mekikben mindenhol. Egyetlen előnyük a rugalmasság, hogy kb. bármikor mehetsz dolgozni, amikor te akarsz, én is ezért várom meg az őszt, mielőtt eljövök onnan, de addig is ugyanolyan stílusban fogok beszélni velük, amilyenben ők velem, és csak azt csinálom meg, amihez kedvem van :)
2019. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Igen, rád fognak szállni, engem már az első napomon zavartak haza, mert lassú voltam és nem értettem elsőre mindent. Rugalmas mubkabeszosztás sem igaz, kb figyelembe se vették, mehettem minden egyes hétvégén dolgozni.
2019. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!