Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm ki akar használni?

A főnököm ki akar használni?

Figyelt kérdés
Élelmiszer üzletben dolgozok 4órába. Iskola mellett. A főnököm nem az első hogy 6oraztat es nem adja ki szabadnapnak. Mivel a heten 2napot akat 6óraztatni, es se nem adja ki szabad napnak se nem lesz beirva plusz órának. Úgy szamolja el hogy az amugyis 2nap szabandapomat egylás után adja ki, mondvan ezzel akarja kompenzálni. Meg azóta nem beszeltem vele, mert nem volt bent. Nemreg láttam a beosztásomat. Próbaidőn vagyok még. Megis miert csinálja ezt? Hagyjam ott a munkahelyet?

2020. szept. 11. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 órát fizet ki akkor 4-et is kell dolgozni. Igen kihasznál mert ha extra 4 órát dolgozol az már olyan mintha egy extra műszakot elvinnél minden héten. Hagyd ott mert ha rád kap csak rosszabb lesz. Persze elsőnek oda kell állni, hogy a 4 óra akkor lesz csak 6 ha kifizet vagy hozzá adódik a szabihoz.
2020. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért, és mondj nemet. Mindenképpen jól jársz, mert vagy tiszteletben tart, vagy bukod a próbaidőt, de ebből akkor tudhatod, hogy egy kihasználós köcsög, aki nem tiszteli a munkaerejét semennyire sem.
2020. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha szerződés szerint rugalmasan megteheti, hogy 3x4 óra helyett 2x6 órát dolgoztat, tehát mindenhogyan 12 órát vagy bent, akkor elvileg ok.

Ha többet doglozol, mint amit kifizet, az nyilván nem oké.

2020. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerződés szerint 4óra hosszában vagyok. Es ha esetleg 8órába vagy 2x 6napra hív be annyi szabad napot kellene kiadnia hogy mindig meglegyen a 4óra.
2020. szept. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!