Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nagyon magányos vagyok,...

Ha nagyon magányos vagyok, összejönnek olyan lánnyal aki csak ki akar használni?

Figyelt kérdés
Nekem csak olyan lányokkal sikerül megismerkedni,akik ki akarnak használni.Nem dolgoznak és azt mondják ha eltartom őket mindent megadnak nekem.Főznek,mosnak rám nekem csak annyit kéne tennem hogy odaadom nekik a fizetésem.Eddig visszautasítottam az ilyeneket de mostmár nagyon magányos vagyok.Lehet hogy össze fogok jönni az egyik ilyen lánnyal.
2019. jún. 5. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Hallod ember te valamit nagyon rosszul csinalsz, ilyen noket kerulni kell. Rosszabbak mint a nav. Irj privit ha akarsz tanulni tolem.
2019. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi az alapja a kapcsolatnak, hogy ne legyél magányos el kell szomorítsalak. Ugyanúgy magányos leszel, csak elmondhatod, hogy kapcsolatban vagy.

A nem szerelmen alapuló kapcsolatok egyáltalán nem kielégítőek.

2019. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ők szokták leszólítani engem.Először pl.kérnek egy szál cigit aztán jön a beszélgetés,kérdezik egyedül élek e,stb.
2019. jún. 5. 22:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak ki akarna használni,de legalább lenne egy lány az életemben,még ha nem is rendes lány.
2019. jún. 5. 22:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne legyél szánalmas.
2019. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.CSak még mélyebbre fog taszítani.
2019. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, alapból minden kapcsolat adok-kapok alapon működik.Mindegyik fél azt tesz bele, amit tud.A lány megkapja tőled, amit akar (eltartás) neked meg lesz végre párod.Ebben mi a szánalmas? Ez nem zárja ki azt, hogy lesznek érzelmek is.Csak kérdés, tényleg eltudnád-e tartani a nőt? Meg amúgy neked tök mindegy, ki az a nő, csak lyuk legyen rajta, vagy mégis mi az elképzelésed erről?
2019. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd.

Egyszer majd jön olyan aki önmagadért szeret,nem a pénzedért az ilyeneket kerüld.

2019. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogy milyen nő.A legutóbbi lány egész csinos volt aki felajánlottá hogy összejön velem ha odaadom neki a fizetést
2019. jún. 6. 16:53
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es de én többet tennék bele mint a lány,én bele tennék 99%-öt a lány még 1%-ot
2019. jún. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!