Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjú miatti félelem leküzdése?

Interjú miatti félelem leküzdése?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma felkerestek munka miatt és csütörtökön lesz interjú. Sok hónap kihagyás után ez az első rendes és korrekt hr-s aki még útvonal tájékoztatót is küldött. Maga a munka nem nehéz és 2 műszakos. Ettől picit félek, de gondolom meg lehet szokni. Hogyan viselkedjek, hogy érjem el, hogy fel is vegyenek? Mit vegyek fel, hogy olyannak tűnjek akit fel lehet venni? Kicsit parázok, de örülök is, mert végre van remény. Sima gyári munka lenne, de nekem nem gond, mert gyári környezetben voltunk iskolában azt megszoktuk. Operátori munka. Miket vigyek magammal ami tuti kelleni fog,mert nem közölte ezt, de sejtem a dolgokat? Csütörtök eléggé messze van még, addig csak nem fog elfelejteni igaz? 23L



2020. szept. 14. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyári munka miatt igazán nem kell paráznod az elejen ahogy olvastam még azt hittem, valami komoly poziciód lesz úgy irsz.

Teljesen mindegy miben mész, valószinűleg felfognak venni.

Inkább lelkileg készülj fel a monotonitásra mert iskolaban gyari környezetben biztos nem álltál 8 órát egyhelyben ugyanazt csinálva.

2020. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Monotonitásra már be vagyok programozva :D...szakiskolában gyakorlaton 3 év alatt volt idő kitapasztalni.
2020. szept. 14. 12:48
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy de hogynem álltam. sőt volt hogy egy adott nap egy helyen voltunk és egyhelyben álltunk szóval volt olyan sokszor...ki lehetett birni
2020. szept. 14. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni milyen interjú. Az operátori munkaválalókat tesztírásra szokták berendelni. Sikeres tesztírás esetén adategyeztetés,papírmunka,müszak kezdés időpontja. A HR-eseket eltudom képzelni, hogy interjúra hívják.
2020. szept. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem mindenhol van tetsztírás...valahol elég csak megjelenni beszélget veled azt lehet fel is vesz.
2020. szept. 14. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogyan készüljünk fel az állásinterjúra? - Karrier tanácsadás

www.workania.hu › karrier-tanacsadas › allasinterju › h...

2019. júl. 4. - Olvasson tovább és tudja meg, hogyan készülhet fel az állásinterjúra úgy, hogy a ... Mindig legyen ott időben, számoljon egy esetleges dugóval, ill. a ... Az állásinterjún a felek először kölcsönösen kezet fognak és üdvözlik

2020. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!