Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan látjátok az éppen...

Hogyan látjátok az éppen aktuális helyzetemet? Szerintetek jól jártam vagy egy igazi szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben kezdtem el dolgozni az első munkahelyemen,és péntek reggel odaadta a fonok a fizetésemet,és utána mondta hogy hétfőtől nem kell mennem dolgozni,mert elég türelmes volt és látta hogy ez a szakma nem hozzámvaló.Minden nap busszal mentem dolgozni,illetve jöttem haza,és a helybéliek kérdzték hogy minden nap lebuszozol,illetve hogy miért nem maradok saját városban dolgozni.Meg a fönök nem mindig fizette a buszjegy árát

2020. szept. 14. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Te sem vagy egy jobb kuplung.
2020. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Most abból kéne eldönteni, hogx jól jàrtàk-e, hogy buszozol? Az emberek 90%-a szintén közlekedik.

Nem írtàl semmi konkrétumot, csak azt, hogy nem dolgoztàl megfelelően vagy nem értesz ahhoz amit dolgozol/dolgoztàl.

2020. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen semmiképpen sem vagy, bárkivel történhet hasonló. Koncentrálj inkább a jövődre.
2020. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő az utazás? Mi a munkás?
2020. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!