Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha gyenge fizikumú vagyok...

Ha gyenge fizikumú vagyok visszahúzódó és még szerencsétlen is akkor hogyan tudnék végre munkahelyet talàlni magamnak?

Figyelt kérdés
Sràc vagyok egyébként. Sajnos ez a helyzet velem. Depressziós is lettem. Okos sem vagyok sose ment nekem a tanulàs. De szeretnék munkàt. Gyàrba akartam menni de egyikbe se vesznek fel. Mi lesz igy?? Mindig az jön be jobb lenne nem is létezni. F

2019. márc. 27. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ez az tegyél még rá egy lapáttal,éljél abban hogy te vagy a legszerencsétlenebb a világon.Ebredj fel és legyen több önbizalmad.Vannak nálad rosszabb helyzetben és jobb helyzetben lévök is.
2019. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Légy rendőr, katona! Ott majd megedződsz!
2019. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Màr az alkalmassàgin körberöhögnének ha katona akarnék lenni. Nem vicc.
2019. márc. 27. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor meg sportolj, hacsak mindennap kocogsz, az már elõnyödre fog válni.
2019. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés.
2019. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Én is olyan vagyok, mint te, mégis találtam munkát. Csak keress kitartóan, és ha szembejön veled egy lehetőség, csapj le rá. Türelem.
2019. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyár. Volt nálunk egy srác, akinek én, mint csaj nem akartam volna szívem szerint megengedni, hogy anyagot mozgasson. Mármint féltettem az anyagot, hogy elszórja.

Nem lett volna vele baj különben. HA akart volna dolgozni. De nem akart és hisztisebb volt, mint egy havibajos nő. (Előtte egyébként elmondása szerint biztiőr volt... hát nem tudom, én nem különösebben ijedtem volna meg tőle, az tuti...)

Nem mindenhol számít a fizikum, az viszont mindenhol érdekes, mennyire tudsz és akarsz dolgozni. Azt messziről kiszagolják a felvételiztetők (általában úgyis jelen van az, aki alá a felvételiző tartozni fog)

2019. márc. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, gyenge és elég csendes. Irodai asszisztensként tudtam végül elhelyezkedni.

Ne add fel!

23/F

2019. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!