Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki lop tőlem a munkahelyen...

Valaki lop tőlem a munkahelyen. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Bent élek és a staff szobában van egy hűtő, amit értelemszerűen használok. Tavaly több, mint 10 ezer értékben ittak és loptak meg tőlem italokat. Azóta nem rakok oda olyan drágákat, és azóta nem is történt semmi.

De ma észrevettem, hogy a 12 üveges vízből amit 3 napja vettem csak 4 darab maradt, pedig csak hármat ittam meg belőle. CSAK VÍZ!!!! Hogy lehet valaki olyan tahó rohadék, hogy vizet lop??

Hiába mondanám meg a főnöknek, ahogy tavaly is, nem tud tenni semmit. Sajnos nincs kamera.

Ne rakjak oda semmit? Nincs jogom ahhoz, hogy hideg innivalót igyak?



2020. szept. 15. 14:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Elég drasztikusan hangozhat de vmi hashajtó félét tegyél a kajába. Filmszerű de működhet.
2020. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tölts meg pár vizes palackot ecettel. Soha többé nem fognak lopni.
2020. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy közös hűtő? Vagy csak a tiéd? Ha a tiéd, lakatold le. Ha közös, akkor pedig feliratozz. A másik hogy írsz egy kedves levelet, hogy amit nem ők hozták, az nem "céges" motyó, hanem a tiéd, te itt laksz, vegyék tudomásul. Te se mész hozzájuk kizabálni a hűtőt.

Mondjuk megoldás az lenne, ha 2 hűtő lenne, 1 neked, 1 a többi dolgozónak.

Nekünk a főnök rendszeresen hoz be vizet, szóval lehet itt is azt hitték, hogy közös.

Amúgy nálunk is mindenki mindenre ráírja a nevét.

2020. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hová lett a vizem? Az nem is lenne akkora baj, de már belekevertem a drága szívgyógyszeremet!"


Akinek ijedt arca lesz, az a tettes :D


Vagy alternatív megoldás, hogy belekeversz egy jó adag hashajtót. Ennek az lehet a hátránya, hogy nem biztos, hogy tanul belőle - nem gyanítaná, hogy a te italod hatására történik.

2020. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak az enyém. Régen több dolgozó is bent élhetett, de lecsökkentették egyre.
2020. szept. 15. 15:21
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy "bent élsz"? Nincs saját lakásod, vagy mi?
2020. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha staff szoba, az élettered, akkor egyszerűen zárd be. Ha a hűtő hozzád tartozik lakatold, azt csoki.
2020. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Igen, nincs saját lakásom. Itt sokkal olcsóbb és nem kell utazni munkába.

Nem tudom lezárni, mert a többiek ott öltöznek át és hagyják a táskájukat. A hűtőhöz meg kellene láncot és lakatot vennem :/ Lehet inkább csak megfogom és valahogy becipelem a szobába, csak akkor meg lehet a hangjától nem tudnék aludni... Őrjítő, hogy milyen aljasok tudnak lenni az emberek és nem lehet nyugodtan élni...

2020. szept. 15. 15:40
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is öntsd fel őket ecettel. Egy hétig nem tudsz hideg vizet inni, de utána többé nem mernek lopkodni :D


Én még azt is el tudnám játszani, hogy pl. kamillateát főznék és azt üvegezném be. Arra meg szépen rácímkézném, hogy "vizeletminta (egész napos) 09.14" "vizeletminta (egész napos) 09.15" ésatöbbi :D


A hab a tetején egy kis cetli: "Üvegek tetejét jól rázárni, nehogy még egyszer kiboruljon!"


Nem hinném, hogy lenne gusztusuk a továbbiakban ott nyúlkálni.

2020. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtó jó ötlet, lehet eszreveszed, hogy ki jár gyakran wc-re...
2020. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!