Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha esetleg bezárják az iskolák...

Ha esetleg bezárják az iskolákat de a munkahelyeken nem rendelnek el otthoni munkavégzést hova fogjuk tenni a gyerekkeket? Nálunk nagyi sincs meg nem is a legjobb ötlet a nagyszülöket bevonni most. Munkahelyre nem mindenki viheti be a gyereket.

Figyelt kérdés
Szabadságunk már csak pár nap maradt az semmire nem elég. Mások mit fognak csinálni?

2020. szept. 1. 21:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ezért nem akarnak országos bezárást, csak végső esetben.
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Elég ha a mi sulinkat bezárják. :D Patt helyzet.
2020. szept. 1. 21:36
 3/36 anonim válasza:
32%
Akkor marad otthon a gyerek egyedül, vagy fizetsz valakinek, esetleg ketrec.
2020. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

4 éves a 6 évessel? Miből fizetek bérminimumból 9 órára?

Milyen ketrec? Normális vagy?

2020. szept. 1. 21:50
 5/36 anonim ***** válasza:
4%

Miért kell bárhová is tenni a gyereket? Nem önellátó? Vagy nem bíztok meg benne annyira, hogy nem gyújtja magára a házat, vagy mi?

Magamból kiindulva, óvódás korom óta sokszor voltam itthon egyedül, és soha semmi baj nem történt, mert magamtól volt annyi eszem, hogy mit szabad és mit nem.

2020. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
4 és 6 éves gyermeket kiskorú veszélyeztetése egyedül hagyni. Nem a szeméttel ugrom le 2 percre vagy a sarki boltba. 9 órára hagyjam magára a gyerekeket heti 5 nap? Te nem vagy normális az biztos. Képzeld nem tudják ellátni milyen meglepő ez 4 évesen, hogy nem melegíti meg magának az ebédet stb. Attól hogy a ze szüleid nem törödtek veled én nem veszelyeztetem a gyerekeimet.
2020. szept. 1. 21:57
 7/36 anonim ***** válasza:
4%

Nem nem törődtek velem, te agykárosult, hanem megtanították, hogy mit szabad és mit nem, és képzeld el, 6 évesen már tudtam vajat kenni a kenyérre, hogy ne haljak éhen.

De a te életképtelen gyerekeid valószínűleg még erre sem lennének képesek...

2020. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem elhanyagolt tinik véleménye érdekel akiknek leghalványabb fogalmuk sincs a gyermeknevelesről. Veletlenül se szülj gyereket mert hamar a börtönben fogod végezni. Képzeld nem életképtelenek a gyerekeim. De gyerekek és a koruknak megfelelően visekednek gondolkoznak és nem fogom veszélyeztetni őket mert még kicsik. Te meg keress egy pszichologust magadnak ha úgy gondolod 2 óvodásnak vajas kenyeret kellene kennie heti 5 napban egyedül. Előadhatod hogy túlélted a gyerekkorodat és leszólhatod más gyerekét. Az én gyerekim veled ellentétben nem túlélik hanem megélik a gyetekkorukat. És szeretem őket ami a te anyadról nem volt elmondható különben nem te kented volna 6 évesen a vajaskenyeret egyedül. Javaslom ne máson verd le a veszteségeidet.
2020. szept. 1. 22:13
 9/36 anonim ***** válasza:
97%

Miért állsz le vitatkozni egy ilyen barommal?

Az enyémek 11 és 8 évesek. A 8 évest még én sem szívesen hagyom egyedül. 1-2 órára már igen, de igyekszem sietni ha tudok.

A kérdésre a válaszom nekünk szerencsénk van mert az én munkahelyen rugalmas. Olyan műszakba tesznek ahogy kérem. A férjemmel váltott műszakban dolgozunk és így tudjuk megoldani hogy mindig legyen otthon vki.

2020. szept. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
97%

Apuka is otthon maradhat velük, vészmegoldásként megbízható rokon, szomszéd, ismerős, bébiszitter is vigyázhat rájuk.

Én egyetemista vagyok, a márciusi bezáráskor vállaltam bébiszitterkedést olyan családoknál, akik nem tudták másképp megoldani, hogy legyen valaki a gyerekeikkel. Hátha vannak mások is, akik vállalnak ilyesmit.

2020. szept. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!