Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnek tovabbtanulni?

Hogyan tudnek tovabbtanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos bizonyos lelki problemak miatt csak 3-4es erettsegit sikerult nagynehezen osszevergodnom es melle egy okj kepzest. Ezzel semmi problema, mert eltudtam helyezkedni, de nem erzem jol magam. Sajnos az okj meroben keves tudast adott es eleve nem is tanultam eleget, mert csak a bizonyitvany megszerzese volt a celom.


Egyreszt mar magaban a szakmaban is kevesnek erzem ezt a fajta kepzettseget, mert mar az alap dolgokhoz is neha keves, tovabblepni vagy feljebblepni a rangletran meg mar keves. Raadasul ehhez az okjhoz a 8 altalanos is eleg.

Ez az egyik ok. A masik, hogy tudom, hogy tobbre vagyok kepes. Mindig en voltam a legjobb tanulo az osztalyban es a munkahelyemen is megvannak elegedve velem. Fiatal vagyok es szeretnek fejlodni.


Hogyan szerezhetnek valami erdemi kepzest? Nem csak a szakmamban, hanem ugy amblokk. Hogyan mehetnej egyetemre, milyen lehetosegeim vannak? Valami komolyabbat szeretnek dolgozni, ahova nem eleg egy 3 honapos okj. Foleg az informatika erdekel.


2020. szept. 16. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresed mit akarsz tanulni, melyik egyetemen. Majd megnézed az elvàrásokat ès ha valamelyik èrettségi nincs meg azt leteszed. +Nyelvvizsgát ha kell. Ès utána jelentkezel az adott egyetemre. (Nem tudom, hogy kötelező-e már a nyelvvizsga, csak a pontok miatt írtam.)
2020. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi! meg egy kerdes: ha valamibol ujraszeretnek erettsegizni akkor az otthon tanulason kivul meg milyen ingyenes alternativaim maradnak? Mert ugye ha ujra szeretnek mondjuk estin kozepsuliba jarni akkor az mar nekem elvileg nem lenne ingyenes.
2020. szept. 16. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, elvégeztey a 12. osztàlyt, vagyis van róla bizonyítványod?
2020. szept. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újraérettségizel amiből kell -> jelentkezel egyetemre -> ha elegendő a pontszámod, akkor felvesznek és BUMM, kész is, lehet tanulni.

Ezt hogy nem sikerült magadnak kitalálnod?

2020. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy nem sikerult normalisan valaszolnod? Hogy szulethettel ekkora nyomoreknak? Erdekes kerdesek ezek, "na bumm". Mintha magyarazkodnom kene neked... 😆
2020. szept. 17. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
#hülye kérdésre hülye válasz :)
2020. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!