Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy jobb munkába járni?

Hogy jobb munkába járni?

Figyelt kérdés

Munkába járás busszal ami 40 perc. Előbb kell kelni többet gyalogolni de fizeti a cég vagy kocsival járnál 20 perc alatt ott vagy kb. Nem vagy buszhoz kötve. Mivel ritkán járnak és elég rosszul.


Viszont a kocsit nem fizeti csak havi egy teletanknyit? 24 km oda 24 vissza.


2020. szept. 17. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én tuti busz. Eleve utálom az autókat. Meg ezért még fizetni is kellene. Autó költségei 50ezerben simán vannak. Buszon meg lehet simán telózni vagy olvasni, hasznos idő.


Egy dolog szól csak az autó mellett nekem csak, ami a vírus, hogy abból a szempontból biztonságosabb.

2020. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván autóval jobb és kényelmesebb, az megint más kérdés hogy az ember megengedheti-e magának.

Esetleg a köztes megoldás a váltogatás.

Vagy ha laknak egymáshoz közel kollégák akkor a telekocsizás, el lehet osztani a benzinköltséget.

2020. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40 perc az nekem semmi busszal. Egy könyvtárat olvastam már ki életemben csak iskolákba járással.
2020. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kocsival, mert 1000km az nekem kevesebb, mint 2 tank, kb. 23ezer forint költség 1 hónapra. Nekem annyit megér a kényelem
2020. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Autó káros voltát az emberekre és a környezetre mindenki figyelmen kívül hagyja? Saját kényelem többet ér?
2020. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2020. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a 20 perc különbség már nem sokat számítana. Én 6 évet busszal jártam iskolába, és jobban bejön nekem a buszozás (szerencsére vidéki, nem fővárosi)
2020. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!