Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A betanított munkát mennyire...

A betanított munkát mennyire nehéz "betanulni"?

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
A betanított munka általában annyira bonyolult, hogy egy ügyesebb majom is meg tudja tanulni.
2020. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Azt vallom erről, hogy ha van józan paraszti eszed rövid időn belül altudod sajáítatni, nem igényel semmiféle képzést.

Bár mivel én ilyen helyen dolgozom és a körülöttem lévők úgy eltudnak cseszni mindent, hogy néha egy 7 éves gyerek többet érne vagy egy állatkerti majom így, ha full retard vagy és nem figyelsz meg törödsz azzal mit csinálsz, lehet nehéz is...

Vicces amikor a 17 éves diákmelos hiba nélkül jobb tempoban dolgozik, mint akik évek ott vannak és már több milliót megcsináltak belőle.

2020. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

bocs, párszor mellé nyomtam :)

szóval: * Eltudod *Sajátítani *évek óta ott

2020. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Azért van különbség a betanított munkák között is.Van olyan, ahol annyi a doldod, hogy 5 csavart becsavarjál, és ezt naponta 1500-szor kell megtenned.Ezt nagyjából megtanulod 1 perc alatt. Meg betanított munkát csinálok én is,egyedi polc és fiókrendszereket szerelek haszongépjárművekbe 3d-s tervek alapján.Ezt megtanulod 1 év alatt mondjuk.Vannak olyan munkák amikhez nem kell szakirányú végzettség de találgatsz benne kihívást,és az ott tanultak javadra válnak hosszú távon. De többségében monoton, hosszú távon lélekölő melók ezek.
2020. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb esetben azok végeznek betanított munkát, akiknek nincs semmiféle végzettségük. Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2020. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

3-4 hónap megtanulni úgy, hogy tempóban, teljesítményben megfelelsz, és nem nagyon érhet meglepetés. Hogy teljesen rutinszerű legyen, ahhoz kellhet egy év is, vagy több. Ezt azért érdemes szem előtt tartani, mert ha 3 nap próbaidő után még nem megy jól, akkor nem kell feladni. Akkor még senkinek nem megy jól.


Bár ezeket a munkákat úgy "tervezik", hogy bárki meg tudja csinálni, jól csinálni időbe telik.

2020. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Minden munka betanított csak némelyiknek van előképzése máshol, de újként kezdve bármit, mindenki betanuló.


Egy betanulós munka nem csak 5 csavar betekeréséből áll, ezt illene tudni a "tanultaknak"....pfff.

2020. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Anno én is betanított munkásként kezdtem ("könnyű fizikai munka"), szerintem embere is válogatja, ki milyen tempóban tanul be. Nekem 10 év múlva se sikerült volna, hiába erőlködtem, izzadtam, mindig lassú maradtam. Volt, hogy 200-asával kellett megszámolni a fülpiszkálókat, mire leszámoltam 200-at, a kollégák már több ezernél jártak. Mondták is, hogy szellemi munka lenne való nekem, és hát igazuk is volt, mert azt éreztem, hogy nagyon vissza kellett venni az agyműködésből. Más annyira élvezte az ilyen jellegű munkát (nem konkréta ezt), hogy hazavitte és otthon is folytatta.

Szóval tanultam tovább, és a friss végzettségemmel szereztem olyan állást, ami nyitott gondolkodást és koncentrációt igényel, mellőzve a gépiességet. Itt már nem voltak gondjaim a "betanulással". :)

2020. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!