Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkát? Ezzel már...

Váltsak munkát? Ezzel már komolyan kezd betelni a poharam.

Figyelt kérdés

Nap mint nap kiabál velem a főnököm, hogy dolgozzak gyorsabban. Én dolgozok gyorsan, csurom víz a hátam, ordítoz velem. De a hülye kollégámra nem mond semmit, hogy dolgozzon gyorsabban, mert ő rosszabbul dolgozik mint én, lassabban. Milliószor elmegy wcre, arra semmit nem mond a főnök asszony. De én belém fog pattogni. És állandóan, mindennap. Már elegem van belőle. Pénteken összekaptam a főnökkel, megmondtam a magamét, gondoljon amit akar. Ez nincs sehol egyik főnöksél sem, csak ennél a libánál. Én rám megy kiabálni, hogy dolgozzak gyorsabban. De ő nem látja, hogy a másik lassabban dolgozik. Ha már hol vagyunk. Elegem van. 750 eurót kapok havonta 2 műszakra. Munka jó, csak az nem tetszik nekem, hogy mindenért engem vádol, mindenért én tehetek.


Mi a fenét csináljak? Szenvedek itt. Tönkretesz idegileg. Vagy jelentkezzek más főnökhöz? Át tettek múlt héten másik partihoz, más főnök, és sokkalta jobb a főnök ő náluk mint nálunk.



Mi a fenét csináljak? Nem bírom idegileg.


2020. szept. 20. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen válts munkát!
2020. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
750 euró 2 műszakban ? Téged valaki nagyon átvert . Be vagy egyáltalán jelentve ?:D szerintem sürgősen nézz utána mégis hol dolgozol.
2020. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen 750 euró 2 műszakos munka. Már 1,5 éve itt dolgozom
2020. szept. 20. 11:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti kamu . Két műszakban legalább 1100-1200 euró szokott lenni az átlag de semmiképp nem megy 1000 alá. 1000 alatt még a pakisztániak se dolgoznak itt ahol én vagyok Németországban . Hol a fenéken dolgozol te ezért az aprópénzért ?:D szerintem kamu az egész sztori
2020. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu az egész sztori. Esküszöm hogy 750 havi fizetésem van.
2020. szept. 20. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Fárasszál mást a kamuddal legyszives 😂. Ha Te valóban 750 euróért dolgozol ,akkor 1. Vagy nem vagy bejelentve , vagy 2 . Ostoba vagy . Hát még a szakmát tanulók is megkapják a 800 eurót a szakmai gyakorlatukra. :D
2020. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Cégnél dolgozom. Miért lennék ostoba?
2020. szept. 20. 11:26
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy Németországban dolgozik a kérdező. Szlovákiában is euró van, ott reálisabb a bér.
2020. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a helyedben azt mondanám neki, hogy: "Ha ez neked lassú tempó, akkor állj be te is, és csináld velem együtt, akkor hamarabb készen leszünk!"

Vagy pedig véglegesen kérd át magad a másik partiba, ha megoldható.

2020. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem megoldhato
2020. szept. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!