Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleszerettem egy kollegámba.M...

Beleszerettem egy kollegámba.Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Őrülten beleszerettem egy kollegámba, ő 30 éves férfi és van barátnője.Nagyon jóba vagyunk a kezdetektől, mindig is tetszett, de most kezdtem el érezni, hogy már szerelmes is vagyok belé.Mindig írt kètértelmű dolgokat, de nem láttam ebbe bele többet részéről. Többször találkoztunk titokban, nem történt eddig semmi ilyenkor, kivéve legutóbb amikor feljött most pénteken és többet ittunk a kelleténél.Folyamatosan bújt hozzám, ölelgetett és fogta a kezem.Ezen kívül más nem történt.Annyit tudni kell, hogy nekem is van barátom, 2 éve. Nem tudom mitévő legyek...már a felmondáson is gondolkozom, hogy ne kelljen látnom.

23/L



2020. szept. 20. 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ami még lemaradt: mindennap ír nekem, kérdezi hogy vagyok, mizu stb.
2020. szept. 20. 11:49
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Öntesetek tiszta vízet a pohárba mert két embert aláztok meg. Beszéljétek meg, hogy van-e lehetőség, hogy ti egy párt alkossatok, akartok-e együtt lenni. Ha igen, akkor mindketten szakítsatok a párotokkal, és utána szabad a pálya.
2020. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is gondoltam erre, csak félek, hogy ő nem így érez, mint én, emiatt nem szeretnék még beszélni vele erről.Ha nem csak egy kósza este volt a pènteki, hanem látom rajta, hogy komolyan gondolja, akkor leülök vele beszélni erről.
2020. szept. 20. 11:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érdemes előbb tisztázni a dolgokat? Ha ő nem érezz irántad semmit, akkor nem csinálsz magadból hülyét utána, és eltudod engedni.
2020. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, jogos, de nem akarom, hogy megtudja, hogy szeretem őt.
2020. szept. 20. 12:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Azzal tönkretennék mindent a barátságunkat, munkahelyen is kínos lenne egész nap egy szobában lenni.
2020. szept. 20. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnője és nem szakít vele akkor egyértelmű csak szexre kellenel neki.
2020. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt mondani, hogy szereted, meg lehet beszelni ezt anelkul is.
2020. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet vallanál neki, és ő emiatt a barátságotokat is megszakítaná, legalább kiderülne róla, hogy milyen ember. Szépen is elutasíthatna és megérthetne téged, de nem fog akkor legalább hazug ábrándokat kelteni benned. 30 évesen csak van erre valamennyi esze, de pedig szép lassan elfelejtenéd ezt a szerelmet.
2020. okt. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*te
2020. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!