Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beleszerettem egy kollegámba.M...

Beleszerettem egy kollegámba.Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Őrülten beleszerettem egy kollegámba, ő 30 éves férfi és van barátnője.Nagyon jóba vagyunk a kezdetektől, mindig is tetszett, de most kezdtem el érezni, hogy már szerelmes is vagyok belé.Mindig írt kètértelmű dolgokat, de nem láttam ebbe bele többet részéről. Többször találkoztunk titokban, nem történt eddig semmi ilyenkor, kivéve legutóbb amikor feljött most pénteken és többet ittunk a kelleténél.Folyamatosan bújt hozzám, ölelgetett és fogta a kezem.Ezen kívül más nem történt.Annyit tudni kell, hogy nekem is van barátom, 2 éve. Nem tudom mitévő legyek...már a felmondáson is gondolkozom, hogy ne kelljen látnom.

23/L



2020. szept. 20. 11:44
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes a barátodba, akkor ideje lenne ezt neki is elmondani. Csak mindkettőtök idejét húzod ezzel, részedről érzelmileg már vége van, a kapcsolatnak már nincs jövője. Minél később engeded el, annál később kezdhettek mindketten tiszta lappal.

A másikkal pedig kivárnék, és addig biztosan nem ugranék az ágyába, amíg bármelyikünk is kapcsolatban van.

2020. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!