Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a munka így megállja a helyét?

Ez a munka így megállja a helyét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adódott egy lehetőség miszerint futárként dolgoznék. Délelőtt 10.00-tól este 10.00-ig kellene dolgozni heti négy napot. Fizeti az üzemanyagot. Egy napra 8500 Ft-ot tud adni amíg be nem tanulok ugyanis még ilyen területen nem dolgoztam. Szép kártyás fizetés után + 100 Ft + gondolom a jatt.Nyilván nem egy álom meló de pár hónapig szerintem teljesen vállalható. Nemsokára kezdek egy villanyszerelő képzést Nyilván nem egy álom meló de pár hónapig szerintem teljesen vállalható. Nemsokára kezdek egy villanyszerelő képzést úgyhogy az út már megvan. 24 éves vagyok és nemrég költöztem haza külföldről és arra szerintem tökéletes ez a munka hogy ne fogyjon el a félretett pénzem


2020. szept. 20. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
12 órára ez baromi kevés, de ha csak ez van, és pár hónapig kell csak, akkor teljesen vállalható. Heti 34 ezer jóval több a semminél.
2020. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És gondolom, mindez feketén. Nálam nem állná meg a helyét, de nem is rólam van szó.
2020. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez kb rabszolgatartás.nagyon kevés.
2020. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De több mint a semmi. Ha betanulok utána több
2020. szept. 20. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt eldöntötted, arra jó hogy ne otthon unatkozz.
2020. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, még valami. Azzal hogy a benzint fizeti nem sokra mész. Nézd meg hogy az autora mennyi az amortizáció 100kmre.
2020. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ezen mit kell betanulni, nem agysebészet.

De a minimálbérnél végülis több.

2020. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rabszolga vagy
2020. szept. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!