Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Asperger szindrómásként...

Asperger szindrómásként hogyan tudnék hosszabb távra állást szerezni?

Figyelt kérdés

Már 3 munkahelyem volt és sajnos eddig mindhárom helyről elküldtek az utóbbi kettőről a próbaidő alatt. Azt mondták a munkavegzésemmel nem volt komoly probléma, viszont az önállósággal es a társas kapcsolatokkal sokkal inkább. Vegyész végzettségem van es szeretek laborban dolgozni de most teljesen magam alatt vagyok es nem tudom hogyan tovább. Arra is gondoltam már hogy megcsinálok valamilyen informatikai gyorstalpalót.

Egyébkent az a helyzet hogy eleve keves helyre (főleg ahol nincs elég jelentkező kisebb cégek állami cégek) vesznek fel de sajnos ezekről a helyekről is elküldenek.



máj. 16. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Informatikában talán még jobban kell az önállóság meg az emberekkel történő kapcsolat, szóval rossz választás lenne.


Amúgy tudták a munkaadóid, hogy neked van egy ilyen bajod? Talán toleránsabban állnának hozzád, ha közölnéd.

máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A legutóbbi helyemen közöltem velük de sajnos csak a felvétel után amit ők nem tartottak korrektnek igazából ezt megértem. Sajnos én nagyon nehezen beszélek a problémáimról plane egy állásinterjún amin amúgy is nagyon stresszes vagyok. Meg féltem tőle hogy ha elmondom akkor sehova se vennének fel. Most már belátom hogy ezt a legelső pillanatban közölnöm kell akkor is ha emiatt "nem rám esik a választás".

Egyébként ennek ellenere a 6 hónapos(!) próbaidő végen küldtek el, meg tavaly decemberben kezdtem.

máj. 16. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ott nem a te munkáddal volt a baj, ha annyira katasztrófális lettél volna, akkor már előbb elküldenek. Ott kellett egy droid, aki megcsinálja a xar melókat, amihez másnak nem füllik a foga.
máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!