Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen pénzügyi juttatásra/"se...

Milyen pénzügyi juttatásra/"segítségre" vagyok jogosult az alábbi helyzetben? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sajnos rögtön év elején volt egy balesetem (előtte évben nem volt munkahelyem, csak más baleset végett pár hét).


Kb nyárra elejére. épültem fel. Persze azonnal akartam dolgozni, össze is jött, de lényeg a lényeg átvágott a munkáltató. - Megígérte, hogy mehetek adott napokon tanfolyamra, és ma visszamondta, én erre meg felmondtam. - Előbbre jutás szempontjából nekem fontosabb a tanfolyam.


Szóval nagyjából 3 hónap bejelentett munkaviszonyom van. + előző év.


Erre kérhetek valamit? Mondjuk azt a keresetpótló juttatást, vagy munkakeresési támogatást?

Legalább a Tb-m legyen rendben és legyen annyim, hogy a tanfolyamra való utazásom finanszírozni tudjam.



2020. szept. 23. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkalmazotti jogviszonyban àlltal.szoval igen
2020. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen juttatásra (név szerint), és mennyi összeg kb, és meddig folyósítják ezt?
2020. szept. 23. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor semmire nem vagyok jogosult.

Király.

2020. szept. 23. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de 3 hónapos munkaviszonyra mégis milyen juttatást szeretnél?
2020. szept. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aktiv koruak segelye talan

[link]

2020. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!