Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bevállaljam ezt a...

Szerintetek bevállaljam ezt a 4 műszakos munkát, te elvállalnád?

Figyelt kérdés
Sajnos 1 éve nem találok semmi munkát, de szerencsére egy mégis felhívott. A fizetés valami brutál jó, legalábbis nekem, mert eddig ez lenne a legtöbb fizetésem ami nettó 228.000.ft. Viszont 4 műszakban, amit állítólag a munkások ott szeretnek, mert több a szabadnapjuk. Nekem viszont kedvező lenne, hogy 2 munkanap után máris 2 nap pihenőm van. Többet viszont hétfőn fogok tudni. Közlekedésben se rossz, mivel közeli. De még sosem dolgoztam 4 műszakban. Egyszerű operátori feladatok lennének, ami nem megterhelő. Családom nem pártolja a 4 műszakot, de ha nincs más és nekem kifejezetten tetszik a munka akkor elvállaljam szerintetek? Sokkal hamarabb lennének szabadnapjaim, mintha hétköznap hétvége lenne. Igaz ehhez sokat kell dolgozni, de nem jelentene gondot. Lenne egy másik ami egy műszakos de árufeltöltős és én utálok emberekkel foglalkozni. Hiába kecsegetető a munkaidő, ha nem élvezném. Eléggé szociális fóbiás vagyok, ezért gondolkozok mindig gyárakban, ahol sulin is volt gyakorlatunk. Ott nem kell emberekkel foglalkozni, nem látsz minden nap új embereket, csak a kollégákat. Mit tanácsoltok? 23L vagyok

2020. szept. 25. 00:58
1 2
 1/16 Miss Endzsi ***** válasza:
75%
Persze hamarabb lennének szabadnapjaid, 12 órázás után nem sok kedvem volt menni sehova a szabadnapokon, az a 2 szabadnap pedig nem úgy van ahogy gondolod, itt ez pontosan 48 órát jelent. Ha hétfő reggel 6 kor vége a 12 órázásodnak, akkor szerda reggel 6-kor már jöhet is a következő műszak.:), kiváltság, ha 3-4 nap szünet van. Jó, mi? Főleg ha végig állni kell az 500 Ft-os "munkavédelmi" klumpában. A szabadnapjaim rehabilitációval töltődtek, végre kezdett múlni a kézfájás (ez egy péküzem volt), fekve is rettenetesen fájt a lábam, annak is kellett 3 nap. És ez bruttó 175 ezer volt, neked biztos durvább melód lesz, ha ennyi a nettó.
2020. szept. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1-es mint írtam egyszerű operátori munka, sima kisebb alkatrészek összeszerelése szerintem nem megterhelő.
2020. szept. 25. 01:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van próbaidő, elmehetsz, kipróbálhatod hogy bírod, azalatt simán ott hagyhatod ha mégsem olyan jó, mint gondolod.
2020. szept. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Miss Endzsi ***** válasza:
97%
Majd írd meg milyen volt.
2020. szept. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Hidd el, 12 órán át folyamatosan ugyanazt a pár mozdulatot ismételgetni, pláne ha állva kell csinálni, nagyon is megterhelő tud lenni. A kezednek is, és mentálisan is. Főleg majd hosszú távon, pár hónapnyi munka után fogod érezni.
2020. szept. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyílván a semminél jobb,de nem hosszútávra...Én biztos nem bírnám,ezeket a 4 szak 12 óra dolgokat szerintem nem embernek találták ki,főleg amilyen monoton munkák ezek...Én 1x voltam operátor az első munkahelyemen,a cipő mindig szétbaszta a lábam,annyi szüneted nincs hogy egyél és még elszívj 1 cigit,mindenhol kártyázgatni mint egy robot,aztán csináld tovább a 2 mozdulatból álló munkádat még órákig,meg hallgasd és nézd a sok 8általánosos ember hülyeségeit,akikkel tök nem egy szinten vagy igazából csak muszájból vagy ott...Hát elég depresszív voltam amíg azt a kemény 2 hetet végig szenvedtem,de kinek mi:D
2020. szept. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. 6-os kommentjén eszembe jutott, mikor én is voltam először operátor igaz akkor 1 műszak de már olyan 11 körül a lábamon nem bírtam megállni.Főleg, hogy egyhelyben kellett lenni és max. 3 kézmozdulat volt az egészben...ezek után hogy bírnám, ha 5:41-től kéne ott lenni egész nap. hát inkább passzolom. Pénz nem ér többet mint az egészségem. Maradok asszem enél az árufeltöltősnél, elvileg ez nem bolt, hanem raktár féleség? de 1 műszak asszem. Erre viszont holnap mehetnék már és közelebb van sőt nem kéne hajnali 3-4kor kellni vagy indulni.
2020. szept. 25. 01:49
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Manapság jobbak egy kicsit a 4 műszakos munkák, mint régen a 2 műszak. Ami szintén 12 óra volt, és heti 6 nap folyamatosan. A 12 óra az mégis 12 óra, ami rettentően megterhelő, és még számoljuk hozzá az utazást, meg hogy kicsit korábban be kell érni. Na én nem bírtam, mert az éjszakai műszaknál úgy ment a buszom, hogy már 16-kor el kellett indulni, hogy 18-ra beérjek. Reggel meg 7-8 körül értem haza. Aludni se bírtam nappal, és 4-re megint menni kellett volna. Otthagytam a pi**ába. Amúgy se fizettek túl jól.
2020. szept. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Nincs más, a pénz jó, a munka tetszik, a beosztással nincs gondod.

Mi a kérdés?

Menj és ha nem jön be, felmondasz próbaidő alatt

2020. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Ne a gyakoris vélemények miatt ne vállald el, azért egy próbát megér. Ha nincs jobb, én tuti belevágnéj, aztán mellett keresnék jobbat.
2020. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!