Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szóljak neki valahogy?

Szóljak neki valahogy?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozunk. 30 pluszos kolléganőm nyaka ki van szívva, eléggé látható (nem mindig takarja a haja) Nem vagyunk közeli kapcsolatban, nem dolgozunk együtt, de óhatatlanul találkozunk. Bonyolítja a helyzetet, hogy én még csak 1 hónapja dolgozok itt, próbaidőn vagyok (3 hónapig) Ő kb akkor költözött szét a férjével, amikor én idejöttem, a kollégák között nyílt titok, hogy a főnökkel kavar. Gondolom, a vendégek között is van aki észreveszi és nem épp jó fényt vet a helyre. Én véletlenül vettem észre, azóta ha találkozunk próbálok nem oda nézni, de lassan már ez lesz feltűnő. A kollégáknak se akarok szólni, mert nem tudom, ki kinek a haverja, lekötelezettje, kinek nyal. Sajnos a találkozást se tudom elkerülni egyikükkel se.
2020. szept. 25. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem értelek. Kicsit fordítva is ülsz a lovon.


Ha a főnöködet nem zavarja a kollégád nyaka, akkor lehet nem neked kellene ezen pattognod próbaidősként.


Szerintem is igénytelenség, de nem a te dolgod. A vendégek meg így is úgyis fognak megjegyzést tenni bármelyikőtökre, de próbaidősként “okoskodni” valakinek egy ilyen jellegű dologban mondjuk úgy, hogy nem túl okos döntés. (Pláne ha tényleg a főnökkel kavar :D)

2021. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Regi kerdes mar.

Egy honapja dolgoztal ott, de maris okoskodsz... igazi minden leben kanal kisasszony/legenyke lehetsz😂

Miert kene barmit szolni?

2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ellentétben velük, én még ott dolgozok.

Az egyik vendég kijelentkezéskor szóvá tette, hogy ilyen helyen, ennyi pénzért, nem ezt akarja látni az alkalmazottakon. Mivel a szálloda igazgató is meghallotta, rövid úton reppentek mindketten.

2021. nov. 20. 17:30
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
🙌🤝
2021. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez nagyon szép történet, de mi a ...-nak emelted ki így 1 év után? :D
2021. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!