Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árufeltöltő interjúra hogyan...

Árufeltöltő interjúra hogyan illik megjelenni?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva megyek interjúra árufeltöltő pozícióba egy boltban. Voltam már korábban árufeltöltő de ott nem kértek interjút. Mennyire lehet manapság sima fehér pólóban és fekete nadrágban menni interjúra? Itt a gyk-n láttam, sokan írták ez nagyon iskolai ünnepélyes megjelenés. Na de akkor miben jelenjek meg? Szeretném ha felvennének, mert kéne ez a munka, meg közel is lenne nagyon!

2020. szept. 25. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Ez valami nagy multi?
2020. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
auchan
2020. szept. 25. 17:28
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szép farmernadrág,póló vagy ing, sok sikert.
2020. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Csövesen is jó. Elvégre a legaljamunkább. Prolisan farmenrbe
2020. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora képmutató, paraszt dolog ilyen formalitást, színházasdit elvárni egy fizikai munkára jelentkezett embertől...szerintem gusztustalan dolog...nyilván azért szeretne dolgozni az illető, mert szüksége van pénzre, mivel enélkül éhenhal a jelentlező...mit kell így körülményeskedni, megizzasztani??


Szabó Ervin könyvtárban motivációs levél kell a takarító állás betöltéséhez....ó, minden életcélom az volt, hogy más utàn takarítsam a szart 💙💙...miért kell így megalázni az embert

2020. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

#5:

JA! 😦

2020. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ápolt külső, farmer+ing/blúz nyerő szokott lenni, engem mindig komolyabban vesznek, amikor inget veszek fel sima póló helyett.
2020. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Én egy Brioni Vanquish II öltönyt javaslok, hozzá pedig konverz tornacsukát aminek véletlenül sem egyforma a fűzője, és alkesz filccel össze vannak firkálva
2020. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D..
2020. szept. 25. 22:33
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
A motivációs levelet illik kézzel írva magaddal vinni még ha csatoltad is elektronikusan a CV-hez. Szóban a kölcsön szmokingban is elmondani, hogy mennyire megtiszteltetés számodra hogy a X. cégnél rakodhatod ki a konzerveket, mert így résztveszel a társadalmi körfotgásban
2020. szept. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!