Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valakinek tapasztalata a CEWE...

Valakinek tapasztalata a CEWE fotókönyvekkel foglalkozó céggel kapcsolatban? Milyen ott dolgozni?🤔

Figyelt kérdés
Találtam egy bruttó 280-as fizetést adó álláshirdetést a cégnél, beadtam a jelentkezésem, azt írták állásinterjúra hívják be a megfelelt egyéneket, de fogalmam sincs, mit kérdezhetnek...milyen a közeg, ...stb. 🙁

2020. szept. 25. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, egy évig dolgoztam ott részidőben. Eleinte jól éreztem magam, sok volt a fiatal, főként fiúk, többen humorral megáldva, jókat nevettünk. Tavaly nyárig nem is volt nagyobb gond. Aztán ősszel több lett a munka, a munkavezető se volt már olyan kedves, nekem belém kötöttek egy nem a munkával kapcsolatos baromsággal, ami sem hiba, se semmi nem volt. Nincs baj se a munkájával, se a viselkedésével, találjunk ki valami fülénél-farkánál előrángatott elmebetegséget, aminek köze sincs a fényképekhez meg a pakoláshoz. Egy hónapig beteg is voltam, nem derült ki, mitől, talán túlpörgettem magam. Mikor újra mentem, beadtam a felmondást. 2-3 hónap alatt vagy hatan mentek el onnan.

Október végén, november elején vesznek fel ideiglenes embereket, mert sokszorosára nő a forgalom. Naptárak, fényképalbumok, fényképes tárgyak karácsonyra. Akkor folyamatosan kellett dolgozni, szombat-vasárnap is. Tavalyelőtt még megcsináltam, tavaly már azt mondtam, szó se lehet róla. Természetesen én is vásárolok karácsonyra ajándékot, de nem mindent december végére hagyva. Ha olyat látok, ami tudom, hogy másnak tetszene, megveszem. Ebből azt szerettem volna kihámozni, hogy nálam ne arról szóljon az advent, hogy 3 hétig szabadnap nélkül húzzam az igát. Még akkor is, ha "csak" ekkor van ilyen, alapban hétfőtől péntekig kell dolgozni.

2020. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!